fbpx

Data: 2017 m. vasario 24 – gegužės 26 d.
Laikas: 14.20 – 17.35 val. (penktadieniais)
Trukmė: 40 ak. val.
Vieta: Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius
Kaina: vieno seminaro – 60 €, perkant visą kursą – 300 €* (-50%)
Lektorė: Gražina Mikaliūnienė

*Apmokėti galima dalimis. Dėl detalesnės informacijos, prašome kreiptis el. paštu krc@ksu.lt.

Jei norite, kad Jūsų turistinė vietovė būtų populiaresnė ir pritrauktų didesnį lankytojų srautą, kviečiame dalyvaukite Kazimiero Simonavičiaus universiteto organizuojamame atvirame kurse „Turistinės traukos vietovės rinkodara”. Šio kurso tikslas – suteikti klausytojams modernius įrankius turistinės traukos vietovės rinkodaros vertinimui ir naujos rinkodaros strategijos kūrimui bei taikymui.

Kursą sudaro 10 seminarų, kurie skirti įvairaus dydžio turistinių traukos vietovių populiarinimui didinti, skatinti vietovės konkurencinį pranašumą rinkoje, auginti turistinį srautą bei finansinius rezultatus.

Kurso metu sužinosite ne tik kaip pagerinti vietovės įvaizdį, didinti konkurencingumą, bet ir plačiau susipažinsite su turistinės traukos vietovės tendencijomis, mokysitės analizuoti klientų poreikius, pasirengsite įvairias rinkodaros priemones, vertinsite duomenis ir kt.

Kursas skirtas vadovams ir rinkodaros specialistams, nešantiems atsakomybę už turistinės traukos vietovės populiarinimą ir pelningumo didinimą.

Kviečiame vasario 24 d. nemokamai dalyvauti įvadinėje paskaitoje „Kaip didinti turistinės traukos vietovės populiarumą ir turistų srautą?”

PROGRAMA

Vasario 24 d.
14.20 – 16.00 val.

1/10 Kaip populiarinti turistinės traukos vietovę ir didinti turistų srautą? (įvadinė paskaita)
Seminaro tikslas – atlikti konkrečios turistinės traukos vietovės rinkodaros vertinimą ir nustatyti naujus rinkodaros tikslus, siekiant populiarinti vietovę ir skatinti jos lankomumą.

Kovo 3 d.
14.20 – 17.35 val.

2/10 Turizmo paslaugų vartotojai: poreikiai, segmentacija, ateities vartotojo paveikslas
Seminaro tikslas – išmokyti vertinti turizmo paslaugų esamų ir būsimų vartotojų poreikius, adaptuojant juos turistinės įmonės kuriamai vertei.

Kovo 10 d.
14.20 – 17.35 val.

3/10 Rinkodaros komplekso taikymas turizmo paslaugoms
Seminaro tikslas – suteikti žinių ir įgūdžių, kaip turizmo paslaugų įmonėje kurti ir taikyti rinkodaros kompleksą.

Kovo 17 d.
14.20 – 17.35 val.

4/10 Turistinės traukos vietovių įvairovė ir rinkodaros skirtumai
Seminaro tikslas – suteikti įgūdžius atlikti skirtingų mastelių turistinių traukos vietovių galimybių analizę ir vertinimą bei pagal tai aptarti rinkodaros skirtumus.

Kovo 24 d.
14.20 – 17.35 val.

5/10 Skaitmeninė rinkodaros strategija turizmo paslaugoms
Seminaro tikslas – suteikti žinias ir įgūdžius taikant skaitmeninės rinkodaros įrankius turistinės traukos vietovės rinkodaros kūrimui.

Kovo 31 d.
14.20 – 17.35 val.

6/10 Kliento „kelionė“: nuo svajonės iki įspūdžių 
Seminaro tikslas – išmokyti vertinti kliento „kelionės“ etapus ir parinkti tinkamas rinkodaros priemones, kad klientas sugrįžtų.

Balandžio 28 d.
14.20 – 17.35 val.

7/10 Mobilus turizmas
Seminaro tikslas – suteikti žinių ir įgūdžių vystyti turistinės traukos vietovės mobilios rinkodaros strategiją.

Gegužės 12 d.
14.20 – 17.35 val.

8/10 E-komercijos verslo modeliai turistinės traukos vietovei
Seminaro tikslas – supažindinti su e-komercijos galimybėmis ir verslo modeliais bei jų panaudojimu.

Gegužės 19 d.
14.20 – 17.35 val.

9/10 Kaip parengti rinkodaros medžiagą, kuri padeda pritraukti turistus?
Seminaro tikslas – išmokyti sukurti rinkodaros medžiagą – el. laiškus, vietovės pristatymus, tinklapius, preliminarius pasiūlymus – siekiant pritraukti naujus klientus.

Gegužės 26 d.
14.20 – 17.35 val.

10/10 Turistinės traukos vietovės rezultatų analizė 
Seminaro tikslas – suteikti žinių, kaip rodiklių pagalba analizuoti ir vertinti turistinės traukos vietovės rezultatus ir įvesti korekcijas veikloje, išsikeliant naujus tikslus.

Kurso medžiaga ir pažymėjimai

Asmenys, dalyvavę kursuose, gaus dalomąją paskaitų medžiagą ir dalyvavimą patvirtinančius pažymėjimus.

Pažymima, kad Kazimiero Simonavičiaus universitetas yra įtrauktas į Valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą.

Lektorė

Gražina Mikaliūnienė turi dešimties metų darbo patirtį turizmo versle, yra turizmo disciplinų lektorė Kazimiero Simonavičiaus universitete ir Vilniaus universitete.

Gražina yra baigusi dvejas magistro studijas Vilniaus universitete ir įgijus tarptautinio verslo vadybos bei geografo kvalifikacijas, šiuo metu studijuoja doktorantūroje VU ekonomikos fakultete. Ji yra mokslinių straipsnių turizmo tematika autorė ir bendraautorė; tarptautinių konferencijų pranešėja ir dalyvė Suomijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Turkėnijoje, Lietuvoje. Nuolat vyksta į profesines stažuotes užsienio universitetuose (Birmingemo universitetas UK, Leuvardeno Stenden universitetas Olandijoje, Telemark universitetas Norvegijoje).

Registracija

[contact-form-7 id=”7738″]

Papildoma informacija:

Agnė Bružaitė
Mob. tel. +370 624 62049

El. p.: krc@ksu.lt

Dalinkis:

GRĮŽTI