fbpx

Fashion Academy – tai unikali ir vienintelė Lietuvoje nuotolinė mados karjeros programa, skirta 10-12 klasių moksleiviams ir studentams, svajojantiems apie savirealizaciją ir karjerą mados industrijoje.

ICA kvalifikacijos kursai, kurie yra pripažinti pasauliniu meistriškumo etalonu, skirti paruošti atitikties profesionalus, suteikiant žinias bei pasitelkiant geriausius pasaulinės praktikos pavyzdžius ir įgūdžius, kurių jiems trūksta efektyviau valdant rizikas, vykdant pinigų plovimo prevenciją ir sumažinant finansinius nusikaltimus.

Užimtumo Tarnyba suteikia galimybę dirbantiems asmenims persikvalifikuoti ir įgyti naujas kompetencijas.  Dėl finansavimo gali kreiptis ir norintys įgyti  aukštesnę ICA kvalifikaciją pinigų plovimo srityje.

Kursas skirtas kvalifikuoto darbuotojo, kuris gebės kurti nesudėtiną programinę įrangą, testuoti informacines sistemas, projektuoti ir kurti nesudėtingas duomenų bazes, valdyti programavimo aplinką ir kūrimo procesą parengimas.

Seminaras skirtas sveikatos priežiūros sektoriaus įstaigų ir įmonių vadovams, duomenų apsaugos pareigūnams, teisininkams, saugos įgaliotiniams, skyrių ir departamentų vadovams ir kitiems asmenims, atsakingiems už duomenų apsaugą sveikatos priežiūros įstaigose ar įmonėse.

Antikorupcinis sąmoningumas ir aiškios elgesio taisyklės bei korupciniu požiūriu rizikingų situacijų modeliavimas padeda atpažinti ir apsaugoti savivaldybės tarybos narius, jų reputaciją bei tuo pačiu kurti geros valdysenos principais grindžiamą savivaldos sektoriaus organizacinę kultūrą.

Asmenys, sėkmingai baigusieji pasirinktus kursus, įgys specialų, tai patvirtinantį IATA sertifikatą, kuris yra pripažįstamas visame pasaulyje.

IATA – Tarptautinė nevyriausybinė oro bendrovių ir transporto asociacija – vienija 290 oro bendrovių, kurios sudaro apie 82% viso pasaulio bendrovių maršruto. Šiuo metu IATA veikia 150 pasaulio šalių.

Mokymai skirti stiprinti sveikatos sistemos ir sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojų kompetencijas bei formuoti antikorupcines nuostatas prisidedant prie skaidrios ir korupcijai atsparios organizacinės kultūros kūrimo.

Išskirtinė galimybė privačiais detektyvais norintiems tapti asmenims.

Mokymų metu įgysite privataus detektyvo kvalifikacijai reikalingas kompetencijas ir pasiruošite kvalifikaciniam egzaminui.

Teorinės žinios bei praktiniais gebėjimai svarbiausiais privačios detektyvinės veiklos aspektais: teisiniais, organizaciniais, informaciniais, techniniais, taktiniais ir psichologiniais.

Registracija bus skelbiama artimiausiu metu.

Mokymai skirti advokatams, notarams, antstoliams, teisininkams bei asmenims turintiems teisinių žinių apie mediacijos reglamentavimą, taikos sutarčių sudarymą, šeimos teisę ir visiems, norintiems tapti mediatoriais.