fbpx

KSU kviečia moksleivius, studentus ir visus aviacijos entuziastus į 12 savaičių Aviation & Space Academy nuotolinę pažinimo programą,  kuri suteiks galimybę susipažinti su įvairiomis aviacijos ir kosmoso sritimis.

KSU kviečia susipažinti su korupcijos prevencijos sisteminiais pokyčiais (teisinio reguliavimo, vadybos standartų panaudojimo, elgsenos nuostatų diegimo) kuriant antikorupcinę aplinką viešojo sektoriaus organizacijose. Praktinės žinios, kaip įgyvendinti reikalavimus susidūrus su korupcinio pobūdžio apraiškomis.

Koks kyšio ir dovanos ar svetingumo santykis? Praktinės žinios dėl privalomų atitikties reikalavimų įgyvendinimo susidūriant su korupcijos rizikos atvejais gaunant, priimant ir teikiant dovanas bei pasinaudojant kitomis svetingumo formomis (pramogos, renginiai, parama ir pan.) vykdant tarnybines funkcijas. Praktinės rekomendacijos. Naujausia teismų praktika.

ICA kvalifikacijos kursai, kurie yra pripažinti pasauliniu meistriškumo etalonu, skirti paruošti atitikties profesionalus, suteikiant žinias bei pasitelkiant geriausius pasaulinės praktikos pavyzdžius ir įgūdžius, kurių jiems trūksta efektyviau valdant rizikas, vykdant pinigų plovimo prevenciją ir sumažinant finansinius nusikaltimus.

Užimtumo Tarnyba suteikia galimybę dirbantiems asmenims persikvalifikuoti ir įgyti naujas kompetencijas.  Dėl finansavimo gali kreiptis ir norintys įgyti  aukštesnę ICA kvalifikaciją pinigų plovimo srityje.

Lietuvos mados padangėje – džiugios naujienos mada besidomintiems moksleiviams ir studentams. Pristatoma vienintelė Lietuvoje mados mokymų ir karjeros konsultavimo programa „Fashion Academy“, orientuota į 10-12 klasių moksleivius ir studentus, planuojančius ateitį šioje industrijoje.

Asmenys, sėkmingai baigusieji pasirinktus kursus, įgys specialų, tai patvirtinantį IATA sertifikatą, kuris yra pripažįstamas visame pasaulyje.

IATA – Tarptautinė nevyriausybinė oro bendrovių ir transporto asociacija – vienija 290 oro bendrovių, kurios sudaro apie 82% viso pasaulio bendrovių maršruto. Šiuo metu IATA veikia 150 pasaulio šalių.

Pasinaudokite išskirtine galimybe ir visą gegužę gaukite net 30% nuolaidą įvadinių ICA kursų kvalifikacijoms.

Nuolaidos kodas KSU-MAY24  galioja iki gegužės 31 d.

Išskirtinė galimybė privačiais detektyvais norintiems tapti asmenims.

Mokymų metu įgysite privataus detektyvo kvalifikacijai reikalingas kompetencijas ir pasiruošite kvalifikaciniam egzaminui.

Teorinės žinios bei praktiniais gebėjimai svarbiausiais privačios detektyvinės veiklos aspektais: teisiniais, organizaciniais, informaciniais, techniniais, taktiniais ir psichologiniais.

Registracija bus skelbiama artimiausiu metu.