fbpx

Socialinių mokslų magistras

Nuolatinės-nuotolinės studijos – 1,5 m., Vilnius; studijos vykdomos lietuvių/anglų kalba

Nuolatinės studijos – 1,5 m., Vilnius; studijos vykdomos anglų kalba

Plačiau apie studijų kainą ir KSU nuolaidų sistemą – čia

Integruota komunikacija – tai išskirtinė studijų programa Lietuvoje, skirta ruošti komunikacijos specialistus, gebančius priimti kūrybinius sprendimus ir juos valdyti įvairiausiomis komunikacijos priemonėmis, technologijomis ir metodų kombinacijomis. Integruotos komunikacijos poreikis yra didesnis nei šiuo metu darbo rinkoje vyraujanti pasiūla. Kas parodo, jog sparčiai vystantis skaitmeninėms technologijoms ir pakitus gyvenimo bei darbo stiliui, ieškoma unikalių kompetencijų turinčių žmonių, galinčių efektyviai valdyti komunikacijos procesus organizacijose.

Programos išskirtinumai

Dėstytojai savo sričių praktikai-ekspertai 

Orientavimasis į verslo ir viešojo sektoriaus tarptautiniu mastu veikiančių institucijų poreikius

Mažos studentų grupės, leidžiančios užtikrinti individualų ryšį kiekvienam studentui

Galimybė studijas derinti su darbu

Po studijų gebėsite:

 • vykdyti integruotos komunikacijos projektus;
 • plėsti prekės ženklo žinomumą;
 • organizuoti kūrybines veiklas;
 • valdyti įvairiausias komunikacines priemones ir technologijas;
 • vykdyti efektyvią komunikaciją socialiniuose tinkluose.

Karjeros perspektyvos

Studijų dalykai

 • Asmeninio prekės ženklo komunikacija 
 • Įvaizdžio ideologija 
 • Kūrybinis mąstymas 
 • Kūrybos visuomenė ir ekonomika 
 • Magistro tiriamasis darbas  
 • Masinė komunikacija 
 • Medijų technologijos 
 • Naujųjų medijų industrijos ir populiarioji kultūra 
 • Skaitmeninis marketingas 
 • Socialinių tyrimų metodologija 
 • Tarpkultūrinė komunikacija 
 • Vizualinė komunikacija 

Reikalavimai

Į Integruotos komunikacijos magistrantūros studijas tiesiogiai, be papildomųjų studijų, priimami asmenys, baigę universitetines:

1) komunikacijos krypties,

2) socialinių mokslų srities, 

3) humanitarinių mokslų, istorijos, filosofijos, teologijos ir kultūros studijų krypčių grupės universitetines bakalauro studijų programas.

Stojantieji privalo turėti arba pagal sudarytą individualių studijų planą išlaikyti privalomus bakalauro studijų pagrindų dalykus, nustatytus Priėmimo į Kazimiero Simonavičiaus universitetą taisyklėse. Asmenys, baigę kitų studijų sričių arba krypčių grupių universitetinių bakalauro studijų programas, į Integruotos komunikacijos magistrantūros studijas gali būti priimami tiesiogiai, be papildomųjų studijų su sąlyga, kad iš Priėmimo į Kazimiero Simonavičiaus universitetą taisyklėse patvirtinto studijų pagrindinių ir specialių dalykų sąrašo yra surinkę ne mažiau kaip 30 ECTS kreditų. Asmenims, neturintiems 30 ECTS kreditų minimumo, organizuojamos papildomosios studijos.

Kalba KSU bendruomenė

Živilė Maldeikytė

Alumnė

Labiausiai patiko studijų kokybė ir parinkti dėstytojai. Dauguma jų buvo savo srities profesionalai ir konkrečioje sferoje dirbantys praktikai, galintys pateikti šiuolaikišką, aktualią ir naudingą informaciją. Taip pat buvo dėstoma iš modernios literatūros, užsienio ir lietuviškų mokslinių straipsnių. Paskaitoje galima laisvai ir kūrybiškai diskutuoti su dėstytojais, reikšti savo nuomonę. Praktiniai darbai taip pat buvo užduodami įdomūs ir naudingi. Aš asmeniškai ne tik įgijau komunikacijos žinių, vertingos patirties, bet ir susipažinau su puikiais ir perspektyviais žmonėmis, kurie buvo mano bendrakursiai. Iki šiol visiems KSU studijas rekomenduoju kaip inovatyvias, netradicines ir išties suteikiančias šiems laikams reikalingą išsilavinimą.

Gabija Kvašinskaitė

Alumnė

Integruota komunikacija yra itin patraukli bei aktuali studijų programa, kurią skatinčiau pasirinkti kūrybiškoms asmenybėms. Esu be galo patenkinta, kad šios programos naudingą informaciją galiu pritaikyti ir sieti su savo ankstesnėmis studijomis KSU – mados industrijos kryptimi. Kalbant tiek apie universiteto bendruomenę, tiek apie dėstytojus negailiu šiltų žodžių bei gerų atsiliepimų. Studentams KSU ne tik sudaro gerą aplinką tobulėti, bet ir skatina tapti ateities geriausiais savo sričių specialistais. Integruotos komunikacijos programa yra ypatinga! Studentai geba informaciją pritaikyti labai plačiose karjeros srityse bei studijų metu ruošia įdomius pristatymus. Dėstytojai visuomet yra pasiruošę skirti didelį dėmesį studentams bei sudaro itin kūrybingą, kupiną idėjų paskaitų aplinką. Diskusijos, naujausia informacija, aktualios naujienos, žinios bei kompetentingi dėstytojai – tai kas laukia studentų pasirinkus integruotos komunikacijos programą. Dalindamasi savo be galo sėkminga patirtimi skatinu studentus nedvejoti rinktis studijų programą bei prisijungti studijuoti kartu!