Kazimiero Simonavičiaus universiteto Teisės ir technologijų instituto Studentų mokslinė draugija atsinaujina ir kviečia prisijungti naujus narius!

KSU Teisės ir technologijų instituto Studentų mokslinė draugija (KSU TTI SMD) – tai Teisės ir technologijų instituto padalinys, vienijantis išradingiausius, gabiausius bei inovatyviausius teisės studijų programų studentus. Pasitelkdami bendruomeniškumą bei nuoširdų darbą komandoje siekiame įrodyti, jog mokslas nėra toks nuobodus, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. KSU TTI SMD ne tik užsiima mokslo populiarinimu, tačiau padeda įgyvendinti teisines idėjas ir eksperimentus, puoselėti gerus santykius tarp narių ir produktyviai leisti laiką.

KSU TTI SMD – visiems, kurie nori užpildyti laisvalaikį prasminga teisine veikla, realizuoti idėjas, bendrauti su motyvuotais studentais ir siekti asmeninio tobulėjimo.

KSU TTI SMD uždaviniai:

1. Skatinti, plėtoti bei koordinuoti savarankišką studentų mokslinę (taikomąją) tiriamąją veiklą;

2. Inicijuoti, vykdyti ir dalyvauti kuriant studentų taikomųjų tyrimų projektus, programas bei planus;

3. Organizuoti konferencijas, seminarus, diskusijas ir kt.

4. Dalyvauti mokslo populiarinimo renginiuose, konferencijose skaityti pranešimus;

5. Bendradarbiauti su Lietuvos ir užsienio aukštųjų mokyklų mokslinėmis bei studentiškomis organizacijomis;

6. Skatinti moksleivių domėjimąsi mokslu bei mokslo tiriamąja veikla universitete.

Kiekvienas Teisės fakulteto studentas, norintis dalyvauti SMD veikloje, turi užpildyti anketą ir po visuotinio susirinkimo svarstymo, turi teisę tapti nariu. Anketos nuoroda: https://bit.ly/2N8KBzY

Kiekvienas Teisės fakulteto studentas dėl narystės KSU TTI SMD gali kreiptis tiesiogiai į kuratorių el.p. olegas.beriozovas@ksu.lt