fbpx

KSU vyks 4-oji tarptautinė teisės mokslinė konferencija

Kviečiame dalyvauti 4-ojoje tarptautinėje mokslinėje konferencijoje “Challenges to Modern Law: An International Perspective”, kurią organizuoja Kazimiero Simonavičiaus universitetas.

Naujiena Lietuvoje – mados mokymai moksleiviams ir studentams

Lietu vos mados padangėje – džiugios naujienos mada besidomintiems moksleiviams ir studentams. Pristatoma vienintelė Lietuvoje mados mokymų ir karjeros konsultavimo programa „Fashion Academy“, orientuota į 10-12 klasių moksleivius ir studentus, planuojančius ateitį šioje industrijoje. Kviečiame registruotis!

Mados žinovė Greta Kukštaitė į gimtąjį universitetą grįžta dalintis žiniomis

„Mada – toli gražu nėra tik drabužiai  –  tai kultūros, visuomenės atspindys. Jei tik pasidomėsime plačiau, pamatysime, jog mada  turi itin gilią istoriją ir reikšmę“, – teigia mados žurnalistė Greta Kukšaitė, šiuo metu sėkmingai dirbanti  mados žurnalo „Elle Lithuania“ komandoje. Greta veda asmeninius mados ir stiliaus mokymus bei kūrybinius užsiėmimus, dirba su įvairiais prekių ženklais.

KSU diplomų įteikimai

Kviečiame KSU studentus į Diplomų įteikimo šventę, kuri vyks vasario 15 d.

Kazimiero Simonavičiaus universitete vyko Tarybos posėdis

Praeitą savaitę vyko KSU Tarybos posėdis, kurio metu buvo pristatyta 2023 metų Universiteto veiklos ataskaita.

KSU studentų mokslinė draugija kviečia į teisės konferenciją

Kazimiero Simonavičiaus universiteto Studentų mokslinė draugija kviečia teisės programų studentus dalyvauti jaunųjų mokslininkų konferencijoje ,,Šiuolaikinės teisės problemos ir iššūkiai tarptautinės teisės kontekste 2024″. Konferencija vyks vasario 2 d. nuo 17 val. iki 19 val. nuotoliniu būdu.

Kviečiame dalyvauti intensyvioje programoje “Saugumo rizikų valdymas”

Intensyvios programos metu studentai turės galimybę susipažinti su saugumo rizikos valdymu, tobulinti įgūdžius ir įgyti žinių apie saugumo valdymo planavimą ir įgyvendinimą įvairiose organizacijose. Jie taip pat sužinos apie saugumo rizikos nustatymą ir valdymą.

KSU studentai sėkmingai apsigynė baigiamuosius darbus

Sveikiname KSU studentus sėkmingai apsigynusius Bakalauro ir Magistro darbus!

KSU sausio 18 d. dalyvauja Studijų mugėje Kaune

KSU | Kazimiero Simonavičiaus universitetas dalyvauja Ekspozicijų centras organizuojamoje Aukštųjų mokyklų studijų mugėje Kaune, kuri vyks sausio 18 d. Susitikime KSU stende, kur pristatysime ne tik studijų programas, bet ir turėsime du puikius pranešimus pranešėjų zonoje! Sekite naujienas ir susitikime Kaune!

Kazimiero Simonavičiaus universitete vyko Senato posėdis

Kazimiero Simonavičiaus universitete įvyko Senato posėdis, kurio metu ne tik aptarti aktualūs klausimai, bet ir įteikti Profesoriaus pedagoginio vardo atestatai bei afilijuotųjų asmenų pažymėjimai.

Dėl Moodle sistemos duomenų saugos

Dėl galimai pažeistų asmens duomenų ir galimos išplitimo rizikos Universiteto studentams rekomenduojame pasikeisti prisijungimo prie “Moodle” sistemos duomenis (slaptažodį).

KSU siūlo unikalią ir vienintelę Lietuvoje nuotolinę mados karjeros programą

Fashion Academy – tai unikali ir vienintelė Lietuvoje nuotolinė mados karjeros programa, skirta 10-12 klasių mokiniams bei studentams, svajojantiems apie savirealizaciją mados industrijoje.