fbpx

KSU vyks diplomų įteikimo šventė

Kviečiame KSU studentus į Diplomų įteikimo šventę, kuri vyks birželio 21 d. 13 val. diplomai bus įteikiami Teisės studijų programos absolventams.
Iki susitikimo šventėje!

KSU vyks 4-oji tarptautinė teisės mokslinė konferencija

Kviečiame dalyvauti 4-ojoje tarptautinėje mokslinėje konferencijoje “Challenges to Modern Law: An International Perspective”, kurią organizuoja Kazimiero Simonavičiaus universitetas.

Žurnalas „Reitingai“: KSU privačių universitetų tarpe užėmė antrą vietą

Naujausiais žurnalo ,,Reitingai” duomenimis, privačių universitetų reitinge Kazimiero Simonavičiaus universitetas pakilo iš trečios į antrą vietą.

KSU lankysis astronautė iš JAV

Kviečiame visus į susitikimą su NASA astronaute Heidemarie Stefanyshyn-Piper Kazimiero Simonavičiaus universitete (Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius) gegužės 9 d., 11:30.

JAV astronautė Heidemarie Stefanyshyn-Piper: „Niekada nenorėjau visko mesti“

Kazimiero Simonavičiaus universitete (KSU) gegužės 9 d. apsilankė astronautė Heidemarie Stefanyshyn-Piper. Astronautė yra atlikusi du kosminius skrydžius ir iš viso kosmose praleido 27 dienas, 33 valandas ir 42 minutes.

KSU pristato Aviacijos ir kosmoso akademiją (Aviation & Space Academy)

KSU kviečia moksleivius, studentus ir visus aviacijos entuziastus į 12 savaičių Aviation & Space Academy nuotolinę pažinimo programą, kuri suteiks galimybę susipažinti su įvairiomis aviacijos ir kosmoso sritimis.

KSU atstovė tapo LAVIA valdybos nare

KSU Verslo inovacijų ir komunikacijos mokyklos vadovė Deimantė Žilinskienė 2024 m. Balandžio 30 d. Nacionalinės aviacijos asociacijos LAVIA Visuotinio narių susirinkimo metu išrinkta LAVIA Valdybos nare. 

8 „Blitz“ klausimai Haruto

Iš Osakos (Japonija) kilęs Haruto Masuda Kazimiero Simonavičiaus universitete (KSU) antrus metus studijuoja verslo vadybą. Paprašėme Haruto atsakyti į 8 klausimus apie studijas ir patirtį KSU.

KSU stiprina partnerystę su Haaga-Helia taikomųjų mokslų universitete (Suomija)

Balandžio 23-26 d. KSU Tarptautinių ryšių ir strateginės plėtros skyriaus atstovės Ingrida Kutkienė ir Kristina Šlekienė lankėsi Haaga-Helia taikomųjų mokslų universitete (Suomija), kuris garsėja ekspertiškumu inovacijų bei dirbtinio intelekto srityse.

KSU pradeda vykdyti tarptautines Aviacijos vadybos magistrantūros studijas

Kazimiero Simonavičiaus universiteto (KSU) Senatas 2024 m. balandžio mėn. patvirtino Aviacijos vadybos magistrantūros studijų programą.

KSU plečia tarptautinių partnerysčių tinklą Centrinės Azijos šalyse

Kazimiero Simonavičiaus universiteto (KSU) rektorė prof. dr. Jolanta Bieliauskaitė balandžio 12-19 dienomis lankėsi Kazachstane ir Uzbekistane.Kazimiero Simonavičiaus universiteto (KSU) rektorė prof. dr. Jolanta Bieliauskaitė balandžio 12-19 dienomis lankėsi Kazachstane ir Uzbekistane.

Akademinio sąžiningumo lygos forume Kazachstane KSU atstovavo prorektorė dr. L. Tauginienė

Balandžio 19 d. KSU prorektorė dr. Loreta Tauginienė dalyvavo Almatos vadybos universiteto organizuotame Akademinio sąžiningumo lygos forume Kazachstane.