fbpx

Kviečiame į seminarą „Duomenų tvarkymas valstybinėse institucijose“

Seminaras skirtas valstybinio sektoriaus įstaigų ir įmonių vadovams, duomenų apsaugos pareigūnams, teisininkams, saugos įgaliotiniams, skyrių ir departamentų vadovams ir kitiems asmenims, atsakingiems už duomenų apsaugą valstybės įstaigose ar įmonėse.

Mokymai sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams

Mokymai skirti stiprinti sveikatos sistemos ir sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojų kompetencijas bei formuoti antikorupcines nuostatas prisidedant prie skaidrios ir korupcijai atsparios organizacinės kultūros kūrimo.
Daugiau informacijos apie mokymus: https://ksu.lt/antikorupciniai-mokymai-sveikatos-sektorius/

Studentai kviečiami dalyvauti Finansų ministerijos mokslo darbų konkurse

Viešųjų finansų temomis baigiamuosius mokslo darbus rašantys studentai kviečiami dalyvauti Finansų ministerijos konkurse.

Kviečiame prisijungti prie konferencijos „Research day on Innovation“

Exelia verslo mokykla (Prancūzija) organizuoja kasmetinę konferenciją „Research day on Innovation”, kuri vyks 2024 m. gegužės 23 d.

Dubrovnike įvyko tarptautinė mokslinė N. Luhmanno sistemų teorijai skirta konferencija

Š. m. rugsėjo 12-15 dienomis vyko Kazimiero Simonavičiaus universiteto Ateities visuomenės instituto ir Tarpuiniversitetinio centro Dubrovnike (Kroatija) organizuota N. Luhmanno sistemų teorijai skirta tarptautinė mokslinė konferencija “Aplinkos. Socialinių sistemų teorijos perspektyva”.

Kviečiame dalyvauti intensyvioje programoje „Sustainability Pressure Cooker 2023”

Pristatome nepaprastą galimybę KSU studentams pasinerti į transformuojančią ir intensyvią mokymosi kelionę „Sustainability Pressure Cooker 2023”, kuri vyks Roterdame.

Kviečiame prisijungti prie EURAM 2024 konferencijos pranešėjų gretų

KSU bendruomenės nariai kviečiami prisijungti prie EURAM 2024 konferencijos bei skaityti pranešimus.

Skelbiama atranka ERASMUS+ studijų stipendijai gauti

Kviečiame 2-3 kurso studentus teikti paraiškas gauti Erasmus+ programos stipendiją studijoms užsienyje 2023-2024 m. m. pavasario semestre.

Stilistė Jomantė Vaitkutė: studijos padėjo išsipildyti didžiausioms svajonėms

„Stilius ir mada man buvo neatsiejama gyvenimo dalis dar vaikystėje, todėl visuomet svajojau eksperimentuoti su stiliumi, gilinti žinias šioje srityje, o vėliau jomis dalintis su žmonėmis“, – teigia KSU Mados industrijų studijų programos absolventė šilutiškė Jomantė Vaitkutė, sėkmingai dirbanti mados stiliste ir įvaizdžio konsultante, įgyvendinant kūrybinius projektus kartu su žinomiausiais Lietuvos žurnalais, tokiais kaip „Stilius“, „L’Officiel Lithuania“ bei „Žmonės“.

Mokslo metų pradžios šventė

Kviečiame KSU bendruomenę į Rugsėjo 1-osios šventę!

Įžanginės studijų savaitės programa

Kviečiame dalyvauti įžanginėje savaitėje, kurios metu susipažinsite su Kazimiero Simonavičiaus universiteto akademine bendruomene, sužinosite viską aktualią informaciją apie būsimas studijas, susipažinsite su kurso draugais.

KSU profesorius dr. R. Kalesnykas paskirtas Europos Komisijos antikorupcijos ekspertu

KSU Teisės ir technologijų instituto profesorius dr. R. Kalesnykas paskirtas ES kovos su korupcija tinklo (angl. EU Network Against Corruption) ekspertu.