fbpx

Atviras seminaras “Įvadas į skaitmeninės mados komunikaciją”

Gegužės 23 d. 16:00 val. Kazimiero Simonavičiaus universitete nuotoliu lankysis Università della Svizzera italiana (Šveicarija) dėstytoja ir tyrėja dr. Nadzeya Kalbaska, kuri ves nuotolinį seminarą “Įvadas į skaitmeninės mados komunikaciją”.

Vyks Teisės vientisųjų studijų programos studentų baigiamųjų darbų gynimai 

Kazimiero Simonavičiaus universiteto Teisės ir technologijų instituto Teisės vientisųjų studijų programos studentų baigiamųjų darbų gynimai vyks gegužės 19-20 dienomis. Gynimų pradžia – 10 val. Gynimai vyks universiteto patalpose, Dariaus ir Girėno g, 21, Vilnius (214 auditorija).

Dalyvauk Programinės įrangos testuotojo kursuose ir įgyk profesiją!

Kursai vyksta Vilniuje ir trunka nuo gegužės 17 d. iki spalio 25 d.

SCIENCE HUB paskaita: „Virtuali ekonomika: blockchain, NFT ir intelektinė nuosavybė“

Kviečiame visus, besidominčius naujomis galimybėmis ir pasiryžusius užtikrintai žengti į ateitį, dalyvauti viešoje prof. dr. Mindaugo Kiškio paskaitą „Virtuali ekonomika: blockchain, NFT ir intelektinė nuosavybė“. Paskaita vyks gegužės 17 d. 16:00 val. online.

Kviečiame studentus teikti paraiškas intensyviam kursui “Saugumas ir darni plėtra”

Liepos 19-29 d. Turibos universitete (Ryga, Latvija) organizuojamas NORDPLUS intensyvus kursas „Saugumas ir darni plėtra“. Kazimiero Simonavičiaus universitetas kviečia visus studentus, ypač teisės, teikti paraiškas dėl dalyvavimo šiame kurse.

Įvyko KSU Senato posėdis

Praėjusią savaitę į posėdį susirinko Kazimiero Simonavičiaus universiteto Senatas. KSU Senatą sudaro 20 narių atstovaujančių universiteto akademinę bendruomenę – dėstytojus ir studentus – bei kitas Lietuvos ir užsienio mokslo ir studijų institucijas.

Universitete viešės stilistė Agnė Klimašauskaitė

Gegužės 16 d. 14 val. universitete viešės stilistė Agnė Klimašauskaitė ir dalinsis savo patirtimi su “Mados industrijos” studentais. Pokalbio-praktinio seminaro “Stilistas – profesija ar gyvenimo būdas” Agnė atsakys į studentų keliamus klausimus.

Ateities visuomenės instituto susitikimas

Praėjusią savaitę Kazimiero Simonavičiaus universiteto Next Society Institute (Ateities visuomenės instituto) mokslininkai buvo susirinkę į trijų dienų seminarą Vilniuje, kurio metu vyko mokslinių tyrimų idėjų ir projektų planavimas.

KSU dalyvaus Vibelift festivalyje

Jau šį penktadienį (05 13) Avia Solutions Group Arena vyks didžiausias metų renginys jaunimui VibeLift festivalis, kurį inicijuoja SMK Socialinių mokslų kolegija ir KSU | Kazimiero Simonavičiaus universitetas.

Nuotolinis seminaras KSU studentams “Italijos prabangos prekių paslaptys” (05 09)

Gegužės 9 d. 16 val. vienos garsiausių pasaulyje mados šventovių – Polimodos universiteto (Florencija, Italija) Komercijos padalinio vadovas ekonomistas Niccolò Sbaraglia kviečia studentus į nuotolinį seminarą “Italijos prabangos prekių paslaptys”, kuriame papasakos apie prabangą kaip gyvenimo filosofiją, “Made in Italy” fenomeną, pandemijos įtaką mados verslui ir mados perėjimą naują į tvarumo lygmenį.

Tarptautinė ekspertų grupė vertins KSU Verslo krypties studijas

2022 m. gegužės 5 d. KSU lankysis tarptautinė ekspertų grupė, kuri vertins Universiteto vykdomas Verslo krypties studijas. Šis vizitas, organizuojamas Studijų kokybės vertinimo centro (SKVC), yra svarbi Universiteto vykdomų studijų kokybės užtikrinimo dalis.

Tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija apie šiuolaikinės teisės problemas

Gegužės 4-5 d. Kazimiero Simonavičiaus universitete vyks tarptautinė mokslinė-praktinė konferecija: 2nd International Conference: Problems and Challenges of Contemporary Law in the Context of International law 2022