fbpx

Paskaita: Aviacijos industrija po COVID-19

Balandžio 20 dieną 17 val. vyks nuotolinė Kazimiero Simonavičiaus universiteto Verslo mokyklos dėstytojo Diogenis Papiomytis paskaita „Aviacijos industrija po COVID-19“ (ang. The state of the aviation industry post COVID-19).

Dalyvaukite atvirame vebinare „Tavo karjera: praktiniai įrankiai, kurie padės nuspręsti“

Kazimiero Simonavičiaus universitetas, bendradarbiaudamas su karjeros mentorystės platforma, „idialogue.lt“, kviečia į atvirą vebinarą „Tavo karjera: praktiniai įrankiai, kurie padės nuspręsti“ su Sauliumi Alksniu.

Dalyvaukite atviroje paskaitoje apie ateities įžvalgas

KSU Didžiųjų duomenų kompetencijų centras, bendradarbiaudamas su strateginių įžvalgų įrankio „Futures platform“ komanda, rengia atvirą paskaitą apie ateities įžvalgas „Ateitis ar ateitys?“.  Lektorius – Suomijos mokslininkas, futurologas ir įžvalgų ekspertas dr. Tuomo Kuosa.

Paskaita: kokią įtaką madai ir jos tendencijoms turės karantinas?

Mados industrijos studijų absolventės – stilistė, prekių ženklo „NE inkubatorius“ kūrėja Saida Pareštytė bei stilistė ir mados žurnalistė Greta Kukštaitė – sugrįžta į Kazimiero Simonavičiaus universitetą.

Kaip įveikti nuotolinio darbo iššūkį?

Kazimiero Simonavičiaus universiteto dėstytoja, personalo ir grupės santykių specialistė dr. Rūta Klimašauskienė pasakoja, ką daryti, kad darbuotojai išlaikytų motyvaciją, vadovai sustiprintų autoritetą ir kaip karantino laikotarpiu užtikrinti sklandų visos organizacijos darbą.

Dėl Lietuvos Aukštųjų Mokyklų studentams teikiamų paskolų

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija informuoja, kad gavo iš „Swedbank“, AB banko raštą, kuriame Bankas informuoja apie pasunkėjusias aplinkybes sklandžiai vykdyti įsipareigojimą išduoti valstybės remiamas paskolas Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams.

Dalyvaukite nemokamuose nuotoliniuose „LinkedIn“ mokymuose

Kazimiero Simonavičiaus universitetas kviečia karantino laikotarpį išnaudoti prasmingai ir laisvą laiką skirti asmeniniam tobulėjimui. Specialiai šiam tikslui plačiajai visuomenei atveriami KSU Rinkodaros ir reklamavimo studentams vedami nuotoliniai mokymai „Komunikacija „Linkedin“: Asmeninė skaitmeninė reputacija ir organizacijos komunikacija“.

Nemokama nuotolinė paskaita su Urte Mikelevičiūte!

Nemokama nuotolinė paskaita su Urte Mikelevičiūte, Kazimiero Simonavičiaus universiteto Mados industrijos bakalauro ir Pramogų ir turizmo industrijos programos dėstytoja, restoranų konsultante, tinklaraštininke, someljė.

Kviečiame studentus teikti paraiškas tikslinėms išmokoms gauti

Studentai yra kviečiami teikti paraiškas tikslinėms išmokoms Lietuvos aukštosiose mokyklose gauti.

Doc. dr. Kalligiannis: aviacija turi išskirtinį sugebėjimą stipriai atsitiesti po krizės

Apie koronaviruso sukeltą krizę, galimus padarinius ir sprendimus pasakoja aviacijos ekspertas, Kazimiero Simonavičiaus universiteto Aviacijos vadybos studijų programos vadovas doc. dr. Konstantinos Kalligiannis.

KSU tapo oficialiu „Futures Platform“ atstovu Lietuvoje

Šią savaitę Kazimiero Simonavičiaus universiteto Didžiųjų duomenų kompetencijų centras tapo oficialiu „Futures Platform“ atstovu Lietuvoje. „Futures Platform“ yra strateginių įžvalgų įrankis, padedantis įmonėms planuoti savo veiklą, atsižvelgiant į ateityje laukiančius pokyčius.

Nuotolinės studijos KSU. Kaip mums sekasi?

Jau trejus metus Kazimiero Simonavičiaus universitetas vykdo nuotolines (angl. online) studijas. Šiuo metu vyksta priėmimas į Verslo vadybos, Teisės bei Aviacijos vadybos nuotolines studijas.