fbpx

Į KSU atvyksta užsienio aviacijos ekspertas, dėstytojas, mokslininkas dr. Salim Kurnaz

Į KSU Podoktorantūros stažuotei – metams – atvyksta užsienio aviacijos ekspertas, dėstytojas, mokslininkas dr. Salim Kurnaz. Tyrėjas podoktorantūros KSU stažuotės metu vykdys reikšmingus mokslinius tyrimus tema ,,Krizių valdymas: pasaulinės krizių aplinkos poveikis regioninei aviacijai Šiaurės Europoje”.

Teisės programos studentai dalyvavo intensyviame vasaros kurse

KSU Teisės vientisųjų studijų programos studentai dalyvavo NORDPLUS intensyviame kurse „Saugumas ir darni plėtra“.

KSU motyvacinis pokalbis – šansas padidinti konkursinį balą!

Dalyvauk tiesioginio priėmimo motyvaciniame pokalbyje ir padidink savo šansus įstoti gaudamas papildomų balų!

KSU ekspertė: sėkmingai įgyvendinta idėja yra puikus antreprenerystės pavyzdys

Kazimiero Simonavičiaus universitete yra siūlomos Antreprenerystės ir vadybos bakalauro studijos yra išskirtinės tuo, jog tai yra unikali tarptautinė studijų programa Lietuvoje, ruošianti verslumo specialistus, kurie norės vystyti savo verslias idėjas ir kurti startuolius; orientuosis tarptautinėje verslo aplinkoje; pritrauks verslo investicijas ir augins vienaragius. Studijų metu, studentai dalyvauja startuolių kūrimo dirbtuvėse, hakatonuose, akseleratoriuose. Taip pat skiriamas individualus dėmesys studentui ir jo verslo idėjos įgyvendinimui. Šioje studijų programoje dėsto geriausi savo srities verslo ir startuolių pasaulio profesionalai iš viso pasaulio.

KSU studentas Algimantas aviacijos vadybos studijas derina su hobiais

„Esu labai paprastas žmogus iš mažo Lukšių miestelio, esančio Šakių rajone. Dar mokantis gimnazijoje stengiausi dalyvauti visose veiklose, kurias galėjo pasiūlyti mokyklos bendruomenė: šokau tautinius šokius, treniravausi lengvosios atletikos varžyboms, buvau gimnazijos aktyvistų būrelio „Lukšiečiai“ vicepirmininku bei dalyvavau olimpiadose. Greičiausiai dėl to, pagrindiniais hobiais tapo šokis, bėgimas ir aktyvus gyvenimo būdas. Kitas mano hobis yra aviacija, jau tuomet žavėjausi šia sritimi ir žinojau, kad susiesiu savo gyvenimą su ja. Taigi, šiandien mano didžiąją dalį kasdienybės užima dvi mano aistros – aviacija ir bėgimas. Labai džiaugiuosi, kad Kazimiero Simonavičiaus universitete studijų grafikas yra labai lankstus, todėl tai suteikia man galimybę toliau profesionaliai treniruotis lengvosios atletikos varžyboms. Kadangi buvau Lietuvos 800 m bėgimo vice čempionas, džiaugiuosi, jog studijų tvarkaraštis man leido sugrįžti į treniruotes po pertraukos ir siekti čempiono titulo, – savo sėkmės istorija dalijosi Kazimiero Simonavičiaus universiteto Aviacijos vadybos studijų programos studentas Algimantas Žemaitaitis.

Skaitmeninis marketingas – „madinga“ specialybė ar perspektyvi profesija?

Užimtumo tarnybos duomenimis, jau keletą metų iš eilės matoma tendencija, jog skaitmeninio marketingo specialistų darbo rinkoje vis dar labai trūksta, nors jų darbo užmokestis viršija vidutį, lyginant su kitų profesijų atstovais. Taip pat dauguma personalo atrankos specialistų, vykdydami darbuotojų atrankas teigia, jog trūksta skaitmeninės rinkodaros specialistų, kurie išmanytų, kaip įveiklinti duomenis, mokėtų naudotis naujomis technologijomis, gebėtų atlikti konversijas bei įvairius skaičiavimus, efektyviai bendrautų ir bendradarbiautų su reklamos ir komunikacijos agentūromis. Apie skaitmeninio marketingo specialistų rengimo iššūkius bei šios srities profesionalų stoką „Žinių radijo“ laidoje „Rinkodaros guru“ diskutavo Kazimiero Simonavičiaus universiteto Verslo inovacijų mokyklos vadovė Deimantė Žilinskienė, „Favro“ marketingo vadovė ir „Women Go Tech“ valdybos narė Jarūnė Preikšaitė kartu su laidos vedėju Giedriumi Juozapavičiumi.

KSU studentė Laura: sportas ir teisininko karjera turi daug panašumų

„Sportas yra puikus būdas, padedantis išvystyti ir teisininkui reikalingas asmenines savybes, tokias kaip disciplina, kritinis mąstymas ir gebėjimas planuoti. Taip pat esu užsispyrusi, kas, manau, irgi yra svarbu tiriant bylą ir siekiant ją išnarplioti. Dėl to tarp sporto ir teisės matau daug bendrų dalykų. Mano nuomone, teisės žinios yra reikalingos kiekvienam, nes norint tikslingai apginti save, mes turime vadovautis  ne emocijomis, o mokėti argumentuoti ir kalbėtis teisine kalba“, –  įsitikinusi Lietuvos olimpinio ir tautinio komiteto laureatė, daugkartinė prizininkė irklavimo rungtyse tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų – Laura Samulionytė,  šiuo metu studijuojanti Kazimiero Simonavičiaus universitete teisės studijų programoje.

Įvyko KSU Tarybos posėdis

Praėjusią savaitę (birželio 30 d.) į posėdį susirinko Kazimiero Simonavičiaus universiteto Tarybos nariai. Posėdžio metu buvo aptartas naujas KSU įvaizdis, 2021-2022 mokslo metų rezultatai bei šiuo metu vykstantis priėmimas į universiteto siūlomas bakalauro, magistro ir vientisąsias studijų programas.

KSU diplomų įteikimo šventė 06 23 13 val.

Maloniai kviečiame dalyvauti iškilmingoje Kazimiero Simonavičiaus universiteto (KSU) bakalauro ir magistro diplomų teikimo ceremonijoje, vyks 2022 m. birželio 23 d. (ketvirtadienį) 13 val. , Kazimiero Simonavičiaus universitete, Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius.
Ceremonijos metu bakalauro diplomai bus įteikti Aviacijos vadybos ir Skaitmeninio marketingo bakalauro programų absolventams. Magistro diplomai bus įteikti Teisės studijų programos absolventams.

KSU bendradarbiaus su ,,Baltic Ground Services”

Kazimiero Simonavičiaus universitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su viena antžeminio orlaivių aptarnavimo lyderių centrinėje ir rytų Europoje – įmone ,,Baltic Ground Services”.

KSU studentė Justina: mitas, jog studijuoti privačiame universitete brangu

Šiemet visi studentai ir stojantieji į bakalauro ir vientisųjų studijų programas turi galimybę pretenduoti į KSU pažangumo ir skatinamąsias stipendijas, suteikiančias net iki 80 procentų dydžio nuolaidą studijų kainai. Didžiausia nuolaida suteikiama tiems asmenims, kurių stojamasis konkursinis balas, apskaičiuotas pagal 2022 m. Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro patvirtintą konkursinės eilės sudarymo tvarkos aprašą, be pridėtų papildomų balų yra 9 balai arba daugiau. Į Kazimiero Simonavičiaus universiteto pažangumo stipendijos suteikiamą 80 procentų dydžio nuolaidą gali pretenduoti visi nustatyto dydžio konkursinį balą turintys stojantieji, tiek stojantys per tiesioginį priėmimą, tiek ir per bendrąjį (LAMA BPO) priėmimą“.

Taip pat ir visi Kazimiero Simonavičiaus universitete 2022-2023 m. m. mokamas studijas pradėję studentai turės galimybę pretenduoti į 20 procentų, 50 procentų arba 80 procentų dydžio nuolaidą studijų kainai suteikiančias KSU skatinamąsias stipendijas. Šios stipendijos, remiantis nustatytais kriterijais, skiriamos aktyviausiems, labiausiai motyvuotiems ir geriausiai besimokantiems universiteto studentams po kiekvieno studijų semestro. Studijų nuolaida suteikiama ateinančio studijų semestro studijų kainai.

Vyksta projekto DDM4SME partnerių susitikimas

Birželio 13-17 d.  KSU vyksta Erasmus+ Strateginės partnerystės projekto „Transdisciplinary Digital Education in Data-Driven Management: Innovative, Sustainable and Inclusive Approaches to Support StartUps, Small and Medium-Sized Enterprises in Europe” (DDM4SME) partnerių susitikimas ir didaktiniai kursų dizaino mokymai.