fbpx

Bėk su KSU!

Kviečiame prisijungti prie KSU komandos ir bėgti RIMI Vilniaus maratone rugsėjo 12 d.!
KSU komandą sudarys KSU studentai, dėstytojai, administracijos darbuotojai bei į KSU atvykę Erasmus studentai. 

Startuoja filmavimo aikštelės asistento kursai

Rugsėjo 10 dieną startuoja Filmavimo aikštelės asistento kursai. Mokymai skirti tiems, kurie neturi patirties, ir tiems, kurie jau dirba kine. Šiuose mokymuose bus suteikiama unikali galimybė susipažinti su kino aikštele, pamatyti, kaip kuriamos reklamos ir dideli kino projektai. Praktiką bus galima atlikti šiuo metu vykstančiuose reklamų ir kino projektų filmavimuose. Tai unikali proga žengti pirmuosius žingsnius kino industrijoje.

Kviečiame į Mokslo ir žinių dienos šventę

Kviečiame visus susitikti gyvai Mokslo ir žinių dienos šventėje, kuri vyks 2021 m. rugsėjo 1- ają dieną, 13:00 val. Kazimiero Simonavičiaus universitete!

Kaip pradėsime naujus mokslo metus?

Kazimiero Simonavičiaus universitetas – tai inovacijų ir išradimų kūrimu grįsta mokslo ir mokymosi erdvė, į kurią kviečiame grįžti visus Universiteto bendruomenės narius!

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su W1TTY. Labiausiai motyvuotiems – stipendijos!

Kazimiero Simonavičiaus universitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su finansų paslaugų ir produktų tiekėju „W1TTY” – naujos kartos išmaniąja finansų programėle.

Ar dirbtinis intelektas atras savo vietą teisės pasaulyje?

Kartu su  naujausiomis technologijomis žengiantys universitetai jau šiandien teisės studentus supažindina su ateities planais. KSU teisės studijos – ne išimtis. Šių studijų programos dėstytoja prof. Dalia Perkūmienė pasidalijo savo įžvalgomis ir atskleidė visas dirbtinio intelekto panaudojimo teisėje galimybes.

Atitikties specialistų kvalifikacijos kėlimo svarba ir galimybės

Savo įžvalgomis apie atitikties specialistų kvalifikacijos svarbą ir galimybes dalinasi Evelina Tumakova-Kuzmič, advokatų profesinės bendrijos „Motieka ir Audzevičius“ vyr. teisininkė, Sonata Barvainienė, Kazimiero Simonavičiaus universiteto Tarptautinių mokymų vadovė ir Eimantas Vytuvis, Pinigų plovimo prevencijos kompetencijų centro vadovas.

Liepos 8 dieną vyks iškilminga KSU diplomų teikimo ceremonija!

Maloniai kviečiame dalyvauti iškilmingoje Kazimiero Simonavičiaus universiteto (KSU) bakalauro ir magistro diplomų teikimo ceremonijoje, kuri vyks 2021 m. liepos 8 d. (ketvirtadienį) 13 val. Lietuvos Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, 501 salėje (Gedimino pr. 51 Vilnius).

Profesinio mokymo programa: Programinės įrangos testuotojas

Birželio 28 dieną startuoja formali modulinė profesinio mokymo programa: „Programinės įrangos testuotojas”. Mokymai vyks Kazimiero Simonavičiaus universitete.

Pramogų ir turizmo industrijos studijos – nebijantiems iššūkių ir norintiems tapti turizmo ekspertais pasaulio mastu

Apie studijas KSU, projekte įgytas patirtis bei turizmo industrijos aktualijas kalbinome KSU pramogų ir turizmo industrijos studentes Mariną Filipovą ir Faustą Kvedaraitę.

Aviacijos studijos – žinios tiesiai iš pasaulinio lygio ekspertų lūpų

Tikriausiai sunkiai rastume jaunuolį, kuris vaikystėje nors kartą nėra pasvajojęs tapti pilotu. Kai kuriems ši svajonė telieka utopija pažinti paslaptingą dangaus erdvę, tačiau dalis jaunuolių savo gyvenimą pasuka būtent šiuo keliu.

Integruotos komunikacijos magistro studijos – tai, kas aktualu verslo pasaulyje čia ir dabar

Komunikacijos studijų kryptis jau ne pirmus metus išlieka viena populiariausių Lietuvoje. Apie šios srities specialistų poreikį byloja ne tik statistika, bet ir patys absolventai, patyrę savo pasirinktos specialybės paklausą dar studijų metu.