fbpx

2023 m. birželio 14-16 d. vyks Europos vadybos akademijos (EURAM) konferencija

2023 m. birželio 14-16 dienomis Švenčiausiosios Trejybės koledže Dubline (Airija) vyks Europos vadybos akademijos (EURAM) organizuojama kasmetinė konferencija, kurioje KSU | Kazimiero Simonavičiaus universitetas Next Society Institute – Ateities visuomenės instituto nariai organizuoja specialią sesiją “Vadybos istorija, teorija ir filosofija”.

Vyks mokymai: “Korupcijos prevencijos naujovės ir privalomi reikalavimai”

KSU kviečia į mokymus “Korupcijos prevencijos naujovės ir privalomi reikalavimai viešojo sektoriaus organizacijoms: praktiniai patarimai nuo ko pradėti ir kaip sėkmingai kurti antikorupcinę aplinką?”

Skelbiame priėmimą, norintiems studijas KSU pradėti nuo 2023 m. vasario! 

KSU | Kazimiero Simonavičiaus universitetas nuo 2022 m. gruodžio 1 d. pradeda priėmimą į šias magistro ir vientisųjų studijų programas:
– Organizacinės inovacijos ir vadyba. Daugiau: https://cutt.ly/I1FWqqb
– Integruota komunikacija. Daugiau: https://cutt.ly/C1FWixO
– Teisė (vientisosios studijos).Daugiau: https://cutt.ly/V1FWjXg

Atranka Erasmus+ absolventų praktikos stipendijai gauti

Kviečiame paskutinio kurso studentus teikti paraiškas gauti Erasmus+ programos stipendiją absolventų praktikai užsienyje per pirmus metus po studijų baigimo. Stipendijos dydis nuo 690 iki 750 EUR per mėnesį priklausomai nuo šalies, į kurią vykstama.

KSU atstovai dalyvaus Aukštųjų mokyklų mugėje Kaune!

Sausio 19 d. 10:00-16:00 val. Kaune, „Žalgirio“ arenoje, vyks jau 22-oji Aukštųjų mokyklų mugė, pakviesianti moksleivius susipažinti su studijų galimybėmis ir programomis Kazimiero Simonavičiaus universitete ir kitose aukštosiose mokyklose.

Rinkimų ekspertė L. Matjošaitytė: Kaip tinkamai pasiruošti rinkimams?

Artėjant savivaldybių tarybų ir merų rinkimams, kurie įvyks 2023 m. kovo 5 dieną, viešoje erdvėje vis dažniau atkreipiame dėmesį į politines reklamas su būsimų kandidatų pasisakymais, įvairiais visuomenei aktualiais klausimais. Tačiau ar to pakanka, kad rinkimų dieną, atvykę prie balsadėžių, galėtume išsirinkti už ką balsuoti? Apie tai, kokią svarbią informaciją turėtų žinoti rinkėjai prieš rinkimus kalbamės su rinkimų eksperte, advokate Laura Matjošaityte.

Teisės ir technologijų institutas organizavimo studentų mokslinių straipsnių konkursą

KSU vyko teisės studijų programos studentų geriausių mokslinių straipsnių konkursas, kurio metu studentai turėjo pristatyti savo atliktus mokslinius tyrimus bei pateikti pasiūlymus, ką tobulinti teisiniame reguliavime.

Teisės programos studentai kartu su mokslininkais parengė mokslines publikacijas

Kviečiame paskaityti KSU Teisės ir technologijų instituto dėstytojų parengtų mokslinių pranešimų medžiagą.
KSU Teisės ir technologijų instituto Studijų ir mokslo vadovas dokt. Olegas Beriozovas džiaugiasi, jog teisės programos studentai kartu su mokslininkais rašė savo įžvalgas įvairiomis temomis apie šiuolaikinės teisės problemas ir iššūkius tarptautinės teisės kontekste.

Vyks KSU SA rinkimai (12 16)

2022 m. gruodžio 16 d. 15 val. Kazimiero Simonavičiaus universitete vyks Studentų atstovybės organizuojama rinkiminė konferencija, kurios metu vyks naujojo prezidento, valdybos ir revizijos komisijos rinkimai!

Išrinkti nauji KSU SA atstovai

Šiandien įvyko KSU Studentų atstovybės rinkimai. Rinkimų metu buvo išrinkta naujoji prezidentė, valdyba ir revizijos komisija.

Vyks paskaita apie “Netflix” hito “Kalmaro žaidimas” filosofiją

Gruodžio 15 d. 16:00 val. vyks atvira paskaita “”Netflix” hitas “Kalmaro žaidimas” – žmogaus ir mūsų gyvenamojo pasaulio anatominis pjūvis”.

Vyks atvira paskaita “Start-up creation crash course”

Kviečiame dalyvauti atviroje paskaitoje apie verslo idėjas ir startuolių kūrimą, kurią ves anglų kalba lektorius Aleksej Kurilčik.