fbpx

Valstybės kontrolė: nuo teorijos iki praktikos. Auditavimo ypatumai ir iššūkiai.

Kviečiame gegužės 13 dieną, 16:00 val., sudalyvauti atviroje nuotolinėje paskaitoje „Valstybės kontrolė: nuo teorijos iki praktikos. Auditavimo ypatumai ir iššūkiai“.

Nuotolinė atvira paskaita – „Skaitmeninės technologijos naujojoje madoje“

Paskaitos metu pranešėja supažindins su priaugintos realybės skaitmeninės mados projektais, skaitmeniniu dizainu, kūno skenavimu, virtualios aplinkos patirtimis ir ateities technologijomis.

Nuotolinė paskaita su agentūros ,,Relevant” bendraįkūrėju

Gegužės 5 d. 13:30 val. Kazimiero Simonavičiaus universiteto studentus ir kitus, besidominčius skaitmenine rinkodara, kviečiame į atvirą nuotolinę paskaitą apie karjeros galimybes skaitmeniniame marketinge ir pagrindines 2021 m. skaitmeninės rinkodaros tendencijas. 

Atranka Erasmus+ absolventų praktikos stipendijai gauti

Intensyviai studijavai KSU, dirbai ar dėl kitų priežasčių nedalyvavai Erasmus+ programoje? Paskutinė proga tai padaryti – atlikti ABSOVENTŲ praktiką!

Kur dėsime kablelį: pokyčių kūrimas negalimas laukimas?

Jau galima pasiklausyti KSU Rektoriaus prof. dr. Arūno Augustinaičio pranešimą „Kur dėsime kablelį: pokyčių kūrimas negalimas laukimas?“

Kaip BDAR apsaugo socialiniuose tinkluose ?

Apie tai, ką turėtų žinoti kiekvienas ir kaip BDAR gina mūsų teises socialinėje erdvėje, kalbamės su KSU Teisės fakulteto prodekanu Olegu Beriozovu.

Tarptautinė konferencija – Šiuolaikinės teisės problemos ir iššūkiai

Kviečiame dalyvauti balandžio 29 – 30 dienomis vyksiančioje Kazimiero Simonavičiaus universiteto ir užsienio Universitetų partnerių organizuojamoje tarptautinėje konferencijoje, „Šiuolaikinės teisės problemos ir iššūkiai tarptautinės teisės kontekste – 2021m”.

Tarptautinė ekspertų grupė vertins KSU Rinkodaros krypties studijas

Kazimiero Simonavičiaus universitetas siekia, kad vykdomos studijos atitiktų aukščiausius kokybės reikalavimus. Universiteto studijų programos reguliariai vertinamos ne tik nacionaliniu, tačiau ir tarptautiniu lygiu. 2021 m. balanžio 26 d. KSU lankysis tarptautinė ekspertų grupė, kuri vertins Universiteto vykdomas Rinkodaros krypties studijas.

Integruotos komunikacijos studijos – plataus spektro komunikacija pagal šiuolaikines aktualijas

Komunikacijos studijų programų absolventai yra vieni geidžiamiausių specialistų Lietuvoje ir pasaulyje jau ne vienerius metus. Veržlus, motyvuotas, mokantis priimti ir įgyvendinti individualius įmonei naudingus sprendimus specialistas dažnai tampa būtent tuo darbuotoju, kurio dėka klesti verslas ir gerėja įmonės rezultatai.

Dizaineriai Ramunė Strazdaitė ir Seržas Gandžumianas ryžosi skaitmeninės mados eksperimentams

Kazimiero Simonavičiaus universiteto Mados industrijos studijų programos dėstytojai ir studentai kartu su Vytauto Didžiojo universiteto Multimedijų ir interneto technologijų dėstytojų ir studentų komanda, sekdami naujausias mados tendencijas ir technologinį virsmą, 2021 m. kovo mėn. inicijavo skaitmeninės mados projektą.

Atvirų paskaitų ciklas – „Teisė kitu kampu“

Kazimiero Simonavičiaus universiteto Teisės fakulteto Studentų mokslinė draugija kviečia į atvirų paskaitų ciklą „Teisė kitu kampu“. Šios paskaitos skirtos visiems, kurie nori tobulinti save kaip būsimą karjeros asmenybę, susipažinti su kitokiu teisiniu požiūriu ir diskutuoti aktualiausiomis teisės bei socialinėmis temomis.

Kviečiame į atvirą nuotolinę paskaitą – Ateities teisininko sėkmės formulė

KSU Teisės fakulteto Studentų mokslinė draugija kviečia į atvirų nuotolinių paskaitų ciklą „Teisė kitu kampu“.