fbpx

Kas yra antreprenerystė ir kodėl verta ją studijuoti?

Nuolat besikeičianti verslo ir ekonomikos aplinka reikalauja strateginio mąstymo, veržlumo bei inovatyvių žinių. Jei norite ugdyti šias savybes ir įsivaizduojate savo karjerą versle, vertėtų pasidomėti Antreprenerystės ir vadybos bakalauro studijų programa.

Patvirtintos 4 dalinai finansuojamos vietos magistro studijose!

Stojantieji į Kazimiero Simonavičiaus universiteto Organizacinių inovacijų ir vadybos magistro studijų programą galės pretenduoti į dalinai Valstybės finansuojamą studijų vietą.

Integruota kūrybos komunikacija – kokybiškos magistro studijos šiuolaikiniam žmogui

Kaip išnaudoti savo kūrybiškumą? Ar kūrybiškumas gali padėti tobulėti profesinėje srityje? Jei Jums kyla šie ar panašūs klausimai, vertėtų apsvarstyti galimybę studijuoti Integruotą kūrybos komunikaciją Kazimiero Simonavičiaus universitete.

Liepos 3 dieną vyks iškilminga KSU diplomų teikimo ceremonija!

Kviečiame dalyvauti iškilmingoje KSU bakalauro ir magistro diplomų teikimo ceremonijoje, kuri vyks liepos 3 dieną 13 val. Universitete (Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius).

KSU absolventams įteikti bakalauro bei magistro diplomai

Šiandien, liepos 3 dieną, Kazimiero Simonavičiaus universiteto (KSU) absolventams buvo iškilmingai įteikti bakalauro bei magistro diplomai.

Siekiantiems profesinio tobulėjimo – Organizacinių inovacijų ir vadybos magistro studijos

KSU Organizacinių inovacijų ir vadybos magistro studijų programa orientuota į dirbančio žmogaus poreikius – to, kuris siekia tobulėjimo profesinėje srityje ir ieško kokybiškų, aktualių ir naudingas žinias suteikiančių studijų.

Kviečiame studentus teikti paraiškas socialinėms stipendijoms gauti

Studentai yra kviečiami teikti paraiškas socialinėms stipendijoms Lietuvos aukštosiose mokyklose gauti.

Kviečiame studentus teikti paraiškas tikslinėms išmokoms gauti

Studentai yra kviečiami teikti paraiškas tikslinėms išmokoms Lietuvos aukštosiose mokyklose gauti.

Kuo unikali KSU Mados industrijos studijų programa?

Kad Kazimiero Simonavičiaus universiteto Mados industrijos bakalauro studijų programa yra unikali ne tik Lietuvoje, tačiau ir Baltijos šalyse, jau žino daugelis.

Geriausią projektą pristačiusiam Rinkodaros ir reklamavimo studentui įteikta 300 eurų premija

Ar įmanoma jau antrame kurse atlikti realias skaitmeninio marketingo ir komunikacijos agentūrų užduotis, konsultuotis su jose dirbančiais profesionalais ir bendrauti su tikru klientu? Tikrai taip! Jeigu studijuoji Rinkodarą ir reklamavimą Kazimiero Simonavičiaus universitete.

Studijų kokybei užtikrinti – įkurtas naujas skyrius

Nuo šiol studijų kokybės užtikrinimu Kazimiero Simonavičiaus universitete rūpinsis naujai įsteigtas Kokybės vadybos ir analizės skyrius.

Kodėl verta studijuoti Teisę Kazimiero Simonavičiaus universitete?

Šis ir daugelis kitų klausimų kyla besidomintiems Teisės studijomis Kazimiero Simonavičiaus universitete (KSU). Į juos atsako Teisės studijų programos vadovas, Teisės fakulteto prodekanas Olegas Beriozovas.