fbpx

Dalyvaukite atvirame vebinare „Tavo karjera: praktiniai įrankiai, kurie padės nuspręsti“

Kazimiero Simonavičiaus universitetas, bendradarbiaudamas su karjeros mentorystės platforma, „idialogue.lt“, kviečia į atvirą vebinarą „Tavo karjera: praktiniai įrankiai, kurie padės nuspręsti“ su Sauliumi Alksniu.

Vyksta registracija į nuotolinius filmavimo lokacijų vadybininko kursus

Dabar yra geriausias laikas mokytis! Kviečiame dalyvauti Kazimiero Simonavičiaus universiteto kartu su partneriais organizuojamuose nuotoliniuose Lokacijų vadybininko (Location Manager) kursuose.

Dalyvaukite nemokamuose nuotoliniuose „LinkedIn“ mokymuose

Kazimiero Simonavičiaus universitetas kviečia karantino laikotarpį išnaudoti prasmingai ir laisvą laiką skirti asmeniniam tobulėjimui. Specialiai šiam tikslui plačiajai visuomenei atveriami KSU Rinkodaros ir reklamavimo studentams vedami nuotoliniai mokymai „Komunikacija „Linkedin“: Asmeninė skaitmeninė reputacija ir organizacijos komunikacija“.

KSU tapo oficialiu „Futures Platform“ atstovu Lietuvoje

Šią savaitę Kazimiero Simonavičiaus universiteto Didžiųjų duomenų kompetencijų centras tapo oficialiu „Futures Platform“ atstovu Lietuvoje. „Futures Platform“ yra strateginių įžvalgų įrankis, padedantis įmonėms planuoti savo veiklą, atsižvelgiant į ateityje laukiančius pokyčius.

Nuotolinės studijos KSU. Kaip mums sekasi?

Jau trejus metus Kazimiero Simonavičiaus universitetas vykdo nuotolines (angl. online) studijas. Šiuo metu vyksta priėmimas į Verslo vadybos, Teisės bei Aviacijos vadybos nuotolines studijas.

Prasidėjo registracija į KSU Atvirų durų dieną

Kviečiame visus mokinius, besidominčius studijomis, kovo 20-ą dieną dalyvauti Atvirų durų dienoje.

Atranka Erasmus+ PRAKTIKOS stipendijai gauti

Kviečiame 2-3 kurso studentus teikti paraiškas gauti Erasmus+ programos stipendiją praktikai užsienyje 2020 m. vasarą.

Kviečiame studijuoti 2 Aviacijos vadybos studijų modulius internetu

Nuo balandžio 1 dienos du Kazimiero Simonavičiaus universiteto nuotolinių Aviacijos vadybos studijų moduliai atveriami išorės klausytojams.

Išbandykite nuotolines Aviacijos vadybos studijas

Norinčius geriau suprasti, ką reiškia studijuoti Aviacijos vadybą nuotoliniu būdu, kviečiame dalyvauti KSU dėstytojo doc. dr. Konstantinos Kalligiannis paskaitoje apie aviacijos politiką ir reguliavimą, kuri vyks balandžio 1 dieną 20.00 val. internetu.

Darbas KSU vyksta nuotoliniu būdu pilnu tempu!

Po Vilniaus miesto savivaldybės paskelbto ugdymo įstaigų uždarymo prabėgo vos kelios dienos, o Kazimiero Simonavičiaus universitetas jau yra visiškai pasirengęs ir dirba nuotoliniu būdu.

Kursai: Filmavimo aikštelės lokacijų vadybininkas

Kursai vyks: 
2020 kovo 7-22 d. (savaitgalio dienomis 7, 8, 14, 15, 21, 22 d.)

Atidedama Atvirų durų diena

Dėl koronaviruso (COVID-19) prevencijos atidedama Kazimiero Simonavičiaus universiteto Atvirų durų diena, turėjusi vykti kovo 20 dieną.