fbpx

Atvirų paskaitų ciklas – „Teisė kitu kampu“

Kazimiero Simonavičiaus universiteto Teisės fakulteto Studentų mokslinė draugija kviečia į atvirų paskaitų ciklą „Teisė kitu kampu“. Šios paskaitos skirtos visiems, kurie nori tobulinti save kaip būsimą karjeros asmenybę, susipažinti su kitokiu teisiniu požiūriu ir diskutuoti aktualiausiomis teisės bei socialinėmis temomis.

Kviečiame į atvirą nuotolinę paskaitą – Ateities teisininko sėkmės formulė

KSU Teisės fakulteto Studentų mokslinė draugija kviečia į atvirų nuotolinių paskaitų ciklą „Teisė kitu kampu“.

KSU suteikta Erasmus chartija

Europos Komisija suteikė Erasmus chartiją Kazimiero Simonavičiaus universitetui naujajam Erasmus+ programos laikotarpiui (2021-2027 m.). Džiaugiamės šios chartijos teikiamomis galimybėmis dalyvauti Erasmus studentų ir dėstytojų akademiniuose mainuose bei tarptautiniuose projektuose, kuriuose kuriami įvairūs intelektiniai produktai, keičiamasi gerąja patirtimi bei stiprinamas bendradarbiavimas su užsienio universitetais.

Ar išliks nuotolinių studijų patrauklumas pasibaigus pandemijai?

Nuotolinis mokslas Lietuvoje ir pasaulyje buvo plačiai taikomas dar iki pandemijos pradžios. Sparčiai augo nuotolinių mokymų, kursų pasirinkimas bei jų dalyvių skaičius. Atėjus pandemijai tokia mokymosi forma tapo ne tik patogi, bet ir būtina.

KSU Alumnų klubo susitikimas

KSU Alumni nariai ir draugai, kviečiame Jus į planuojamą KSU Alumnų klubo susitikimą – kovo 31 d., 18:30 val.

Dėl paraiškų pildymo tikslinei išmokai 2021 m. pavasario semestre

Dėl tikslinių išmokų neįgaliesiems, studijuojantiems aukštosiose mokyklose, skyrimo nuostatų patvirtinimo.

KSU dėstytojai išleido mokslo studiją

Nors žinios apie pirmąsias loterijas siekia antikinę Romą, o Kinijoje jos pajamos naudotos Didžiosios kinų sienos statybai finansuoti, loterijų tyrimų stokojama.

Atranka Erasmus+ Praktikos stipendijai gauti

Kviečiame 2-3 kurso studentus teikti paraiškas gauti Erasmus+ programos stipendiją praktikai užsienyje 2021 m. vasarą. Erasmus praktikai skiriama stipendija nuo 600 iki 700 EUR per mėnesį priklausomai nuo šalies, į kurią vykstama.

Kviečiame į Atvirų durų dieną!

Kviečiame visus besidominčius studijomis, kovo 23-ą dieną, 15:00 val., sudalyvauti Kazimiero Simonavičiaus universiteto (KSU) organizuojamoje Atvirų durų dienoje.

Pramogų ir turizmo renesansas nenumaldomai artėja

Turizmo sektorius yra viena iš labiausiai koronaviruso paveiktų ekosistemų. Ar vis dar verta rinktis Pramogų ir turizmo studijas? Kokios turizmo industrijos perspektyvos ir kaip keisis keliautojų požiūris į keliones? Kas įkvepia pasirinkti šį kelią? Apie visa tai kalbamės su Kazimiero Simonavičiaus universiteto Pramogų ir turizmo studijų programos vadove, turizmo verslininke, doc. dr. Rasa Levickaite.

Atnaujinta Teisės studijų programa

Kazimiero Simonavičiaus universiteto Teisės fakultetas atnaujina Teisės studijų programą. Šiuo metu, populiariausia vientisųjų studijų teisės programa, atnaujinta remiantis užsienio šalių bei darbdavių ir socialinių partnerių gerąja praktika. Ši studijų programa turi esminį skirtumą konkuruojant su kitomis aukštosiomis mokyklomis būtent tuo, jog ruošiame klasikinį, šiuolaikiško mąstymo būsimą teisininką, kuris gebės greitai spręsti teisines problemas bei rasti sprendimo būdus.

Išrinkta naujoji KSU Alumnų klubo prezidentė Viktorija Kurkianecaitė

KSU Alumnų klubas vienija ne tik Kazimiero Simonavičiaus universiteto absolventus, tačiau ir kitus akademinės bendruomenės narius, buvusius bei esamus darbuotojus, rėmėjus ir bičiulius, prisidėjusius prie Universiteto veiklos.