fbpx

Šiuolaikiškai mąstantis universitetas

Tai jaunas ir augantis universitetas, išsiskiriantis savo lankstumu bei gebėjimu priimti drąsius, pažangius sprendimus.

Studijos ateičiai

KSU orientuojasi į specialybes, reikalingas ne tik šiandien, tačiau ir ateityje. Studijų programos, jų moduliai yra perspektyvūs ir rengiami pagal pasaulines darbo rinkos prognozes.

Bendruomeniškumas

KSU svarbus kiekvienas bendruomenės narys – studentas, dėstytojas, administracijos darbuotojas. Tikime, jog stipri bendruomenė yra universiteto gyvavimo pagrindas. Iniciatyvos, idėjos ir pasiūlymai, kylantys iš bendruomenės, yra labai laukiami ir skatinami.

Karjeros kelio pradžia

KSU studijų programos, praktika, konsultacijos, mokymosi metodai parengti taip, kad absolventai baigę studijas pradėtų sėkmingą karjeros kelią pasirinktoje srityje.

Verslumo skatinimas

Universitetas skatina ir palaiko studentų verslo iniciatyvas, startuolių kūrimąsi. KSU studentai turi galimybę išbandyti jėgas valdant realius projektus.

Kūrybiškumo ugdymas

Mąstyti plačiau ir matyti daugiau – tai, ko mokomi mūsų studentai. Kūrybiškai ir originaliai spręsti iškilusias problemas, taikyti netradicinius metodus, realizuoti gimusias idėjas.

Į studentus ir kokybę orientuota studijų sistema

Nedidelės studentų grupės sudaro sąlygas dėstytojams ir administracijos darbuotojams kiekvienam studentui skirti asmeninio dėmesio.

Teorinių žinių ir praktikos derinimas

Universiteto komandoje – patyrę akademinio pasaulio atstovai bei sėkmingi aviacijos, verslo, teisės praktikai. Nuolat skatinamas studentų įsitraukimas į praktinius darbus.

Nuolat plečiamas tarptautinių ryšių tinklas

Bent vienas užsienio dėstytojas per pusmetį ir aktyvus studentų įtraukimas į mobilumo programas. Nuolat plečiamas tarptautinių partnerių tinklas Europoje ir pasaulyje, taip sudaromos sąlygos tarptautinės patirties įgyti studentams, dėstytojams ir administracijos darbuotojams.

Mokymosi visą gyvenimą principas

KSU nuolat organizuojami įvairūs kursai, mokymai ir seminarai, skirti ne tik studentams, tačiau savo sričių profesionalams, siekiantiems tobulėjimo, žinių pagilinimo, naujų įgūdžių.