fbpx

Kviečiame dalyvauti mediacijos mokymuose

Programa yra parengta pagal LR teisingumo ministro patvirtintą Mokymų mediacijos tema minimalių reikalavimų sąrašą ir Mediatorių kvalifikacinio egzamino programą.

Teisės ir technologijų institutas jungiasi prie projekto ,,DIENA SU TEISĖJU“!

Teisės ir technologijų institutas jungiasi prie projekto ,,DIENA SU TEISĖJU“!

Mokymai “Duomenų tvarkymas švietimo sektoriuje”

Seminaro metu bus aptariami Bendrojo duomenų apsaugos reglamento reikalavimai švietimo sektoriaus įmonėms ir įstaigoms, jų įgyvendinimas pasitelkiant gerąją Bendrojo duomenų apsaugos reglamento taikymo praktiką, aptariamos naujausios tendencijos. Itin didelis dėmesys seminare bus skiriamas vaikų duomenų apsaugos reikalavimams, praktiniams pavyzdžiams ir konkrečių situacijų analizei švietimo sektoriuje.   Seminaro data ir laikas: spalio 28 d. nuo 9.30 val. […]

KSU vyks “Tarptautinis teisinių kompetencijų forumas 2022”

Kazimiero Simonavičiaus universiteto Teisės ir technologijų institutas lapkričio 7-11 d. organizuoja Erasmus+ intensyvią programą “Tarptautinis teisinių kompetencijų forumas 2022”, kurią įgyvendina su 4 užsienio universitetais: Turibos universitetu ir Daugpilio universitetu iš Latvijos, Gdynios verslo ir administravimo universitetu bei Radomo ekonomikos akademija iš Lenkijos.