Kazimiero Simonavičiaus universiteto studentai gali kreiptis psichologinės pagalbos kai patiria emocinius sunkumus, kai yra sunku mokytis, kamuoja nerimas, vienišumo jausmas, liūdesys, motyvacijos stoka, kai atsiranda nesutarimų su aplinkiniais, sunku priimti sprendimus, aplanko slegiančios mintys, kai atrodo, kad nėra išeities. Taip pat paveiktiems asmeninių traumų, skyrybų, šeimos narių netekties ar sunkios ligos, turintiems problemų darbe ar moksle, valgymo sutrikimų, piktnaudžiaujantiems alkoholiu ar kitomis narkotinėmis medžiagomis.

Dėl psichologinių konsultacijų galima kreiptis ne tik asmeniniais klausimais ir klausimais susijusiais su psichologine sveikata, bet ir su studijomis: laiko planavimo, efektyvaus mokymosi, motyvacijos stokos, viešo kalbėjimo      klausimais.

Kviečiame Kazimiero Simonavičiaus universiteto studentus registruotis į konfidencialias nemokamas psichologines konsultacijas.

Kontaktai:

Vilniaus padalinio studentams:

Psichologė Marina Guptor

El. paštas: marina.guptor@lss.lt

Klaipėdos padalinio studentams:

Psichologė Kristina – Černiauskaitė – Lohynovych

El. paštas: kristina.cerniauskaite@lss.lt

Tel. nr.: +370 67848528

Vieta: Birutės g. 8B II a. Klaipėda.

Siūlomi seminarai Klaipėdos regiono bendruomenei:

Seminaras „Pirmoji emocinė pagalba“.

Laikas: Gruodžio 11 d. 16:00–17:30 val.

Vieta: Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetas  314 aud. (Herkaus Manto g. 84)

Registracija į seminarą: bit.ly/I_Seminaras_Klaipėdoje

Kita naudinga informacija:

Informacija, kur galima kreiptis pagalbos skubiu atveju:  http://www.vlk.lt/kurkreiptisemocpagalbos

Lietuvos studentų sąjungos vykdomas projektas yra finansiškai remiamas iš Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo, kurį administruoja LR sveikatos apsaugos ministerija.