fbpx

Privatus universitetas – patikimas ir saugus pasirinkimas abiturientui


Šių metų abiturientams, besirenkantiems universitetus bei studijų programas, tenka nemenkas iššūkis: visų pirma, susigaudyti, kaip keisis aukštojo mokslo sistema po reformos. Tenka ieškoti atsakymų į klausimus: kurie universitetai ir studijų programos išliks, kokio universiteto diplomą gaus, jei jų pasirinktasis bus panaikintas, ar turės galimybę baigti studijas, jei jų studijų programa bus stabdoma ir kt.

Tokiame reformos kontekste, kai iš tiesų neaišku, kas laukia būsimųjų studentų, privatūs universitetai, kurie nedalyvauja valstybinių aukštųjų mokyklų reformoje, atrodo patikimi ir stabilūs. Abiturientai, pasirinkę privatų universitetą, gali būti ramūs, kad gaus diplomą to universiteto, į kurį įstojo. Taip pat, kad jų studijų programos nebus naikinamos ar keliamos į kitus miestus. Privatūs universitetai išsiskiria ir lankstumu bei šiuolaikišku požiūriu į studentą bei studijas.

Kazimiero Simonavičiaus universiteto rektorius prof. dr. Arūnas Augustinaitis apie planuojamą aukštojo mokslo reformą teigia: „Lietuvos aukštojo mokslo sistemos pokyčiai jau seniai pribrendę – struktūriškai nuo Nepriklausomybės laikotarpio universitetų veiklos modelis keitėsi palyginus nedaug, ir šiuo metu universitetų sistema reikalauja radikalaus atsinaujinimo ir modernizavimo. Svarbu tai, kad visa sistema, nepriklausomai, ar tai būtų valstybiniai, ar privatūs universitetai siekia išsiveržti iš provincinio uždarumo ir priimti pasaulinius standartus.

Privatūs universitetai šiuo pereinamuoju laikotarpiu rodo efektyvaus veikimo kelią – daugumos iš jų studijų kokybė neatsilieka nuo valstybinių, o kartais ir lenkia, pritraukiant geriausius dėstytojus ir praktinę verslo patirtį.

Nauji vėjai priėmimo sistemoje taip pat reikalauja ieškoti lankstesnių studentų pritraukimo ir motyvavimo metodų. Jau dabar Kazimiero Simonavičiaus universitete suformuota tiesioginio priėmimo sistema, kuri veikia nepriklausomai nuo LAMA BPO. Ji leidžia individualiai vertinti studentų motyvaciją studijuoti, įvertina studijų pasirinkimą, studento pasiekimus, polinkius ir karjeros galimybes. Stojantieji į KSU turi suprasti, kad ateidami į privatų universitetą jie pirmiausiai investuoja į savo karjerą ir kloja pamatą savo ateities gyvenimo sėkmei. Mums džiugu, kad studentai ir ypač jų tėveliai pradeda suprasti, kad ne tik privatūs darželiai ir vidurinės mokyklos, bet ir privatūs universitetai užtikrina puikų parengimą profesinei veiklai“.

Šiais metais KSU vykdo priėmimą į šias bakalauro studijų programas:

Komunikacijos studijos

Teisės vientisosios studijos

Verslo ir vadybos studijos

Lingvistikos studijos

  • Lingvistika

Informatikos studijos

 

Priėmimas vykdomas ir į magistro studijų programas:

Organizacijų vadybos studijos:

Komunikacijos studijos:

Teisės studijos:

 

Kviečiame rinktis privatų Kazimiero Simonavičiaus universitetą!

Dalinkis:

GRĮŽTI