fbpx

Data: 2017 m. kovo 3 d.
Laikas: 14.20 – 17.35 val.
Trukmė: 4 ak. val.
Vieta: Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius
Kaina: 60 € arba 30 € perkant visą kursą
Lektorė: Gražina Mikaliūnienė

Siekiant sėkmingai kurti turizmo paslaugų pasiūlą bei vykdyti tikslingą ir rezultatyvią vietovės rinkodarą, svarbu pažinti savo esamą ir galimą klientą, jo poreikius bei įvertinti jo galimybes. Taip pat svarbu skirti ypatingą dėmesį šiuolaikinės ir ateities visuomenės poreikiams, plėtojant turistinių traukos vietovių pasiūlą.

Paskaitos tikslas

Išmokyti vertinti turizmo paslaugų esamų ir būsimų vartotojų poreikius, adaptuojant juos turistinės traukos vietovės ar įmonės kuriamai vertei.

Kam skirta paskaita?

Turizmo sektoriaus darbuotojams, turizmo įmonių vadybininkams,  turistinių traukos vietovių rinkodaros specialistams, susijusių specialybių studentams.

Po paskaitos:

Dalyviai sužinos turizmo paslaugų vartotojų segmentavimo principus ir specifiką; susipažins su ateities turizmo paslaugų vartotojų ypatumais; gebės atlikti turistinės traukos vietovės vartotojų segmentaciją bei įvertinti pasiūlos atitikimą poreikiams.

TEMOS:

  • Turizmo paslaugų vartotojų poreikiai, jų pažinimo svarba rengiant turizmo paslaugas bei produktus, kuriant jų rinkodaros priemones.
  • Turizmo paslaugų vartotojų segmentacija. Procesas, segmentavimo požymiai ir ypatumai.
  • Ateities vartotojo paveikslas: bruožai, poreikiai, galimybės bei gyvenimo stiliaus dimensijos.
  • Praktinio segmentavimo pavyzdžio analizė.

Lektorė

Gražina Mikaliūnienė – turizmo disciplinų lektorė Kazimiero Simonavičiaus ir VU universitetuose turinti dešimties metų darbo patirtį turizmo versle. Šiuo metu rašo daktaro disertaciją turizmo inovacijų taikymo tematika. Lektorė yra baigusi dvejas magistro studijas VU ir įgijus tarptautinio verslo vadybos bei geografo kvalifikacijas, šiuo metu studijuoja doktorantūroje VU EF. Ji yra mokslinių straipsnių turizmo tematika autorė; tarptautinių konferencijų pranešėja ir dalyvė.

Registracija

[contact-form-7 id=”423″]

Papildoma informacija:

Agnė Bružaitė
Mob. tel. +370 624 62049

El. p. krc@ksu.lt

Dalinkis:

GRĮŽTI