fbpx

Data: renkama grupė
Trukmė: 8 ak. val.
Vieta: Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius
Lektorius: prof. dr. Ryšardas Burda

Korupcijos apraiškos Lietuvoje tebėra aktualios įvairiuose visuomenės srityse. Tame tarpe ir teisinių institucijų veikloje. Advokato sulaikymas ir nuosprendžio priėmimas už korupcinio pobūdžio nusikalstamą veika nėra išimtis. Advokatas atstovaudamas savo klientą teisėsaugos institucijose nuolat yra „atakuojamas“ korupcinių situacijų. Gebėjimas atpažinti korupciją, pasipriešinti korupcijos būdams yra svarbus teisingumo siekimo tikslas. Taip pat svarbus yra advokatūros antikorupciniai instituciniai gebėjimai, kurie labai dažnai koreliuojasi su advokatų įvairiomis veiklos formomis.

Seminaro tikslai

Seminaro tikslas atskleisti korupcijos samprata ir supažindinti su korupcijos apraiškomis bei priežastimis. Suformuoti advokatų atsparumo korupcijai gebėjimus.

Kam skirtas seminaras?

Advokatams ir advokatų padėjėjams.

Po seminaro dalyviai:

Dalyviai žinos, kas yra korupcija, kokios jos pasireiškimo formos ir būdai; bus suformuotos antikorupcines vertybinės nuostatos; susipažins su korupcinėmis situacijomis ir gebės jas valdyti; žinos kokiomis priemonėmis galim išvengti korupcinių situacijų, išmanys korupcijos prevencijos priemonių taikymą advokato ir advokatūros veikloje.

Nagrinėjamos temos:

  1. Korupcijos sarmata ir rūšys
  2. Korupcijos priežastys ir sąlygas
  3. Korupcijos prevencijos priemonės: advokatūrai ir advokatui
  4. Korupcinės situacijos ir jų valdymas

Lektorius

Prof. dr Ryšardas Burda – buvęs VRM tardytojas, 1994-2007 m. MRU docentas, 2007-2013 m. – STT darbuotojas, 2013 m.- iki dabar KSU Teisės fakulteto profesorius. Nuo 2014 m. praktikuojantis advokatas. Publikacijos baudžiamojo proceso, kriminalistikos ir viešosios teisės srityse. Lietuvos kriminalistų draugijos ir Lietuvos teisininkų draugijos narys.

Seminaro medžiaga ir pažymėjimai

Asmenys, dalyvavę seminare gaus dalijamąją paskaitų medžiagą ir dalyvavimą patvirtinančius pažymėjimus.

Pažymime, kad Kazimiero Simonavičiaus universitetas (KSU) nuo 2017 m. balandžio 27 d. yra įtrauktas į Lietuvos advokatūros akredituotų institucijų sąrašą.

Registracija

[contact-form-7 id=”9213″]

Kontaktai

El. p.: krc@ksu.lt

Dalinkis:

GRĮŽTI