fbpx

Data: 2017 m. gegužės 31 d.
Laikas: 15.00 – 16.00 val.
Trukmė: 1 val.
Vieta: Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius
Kaina: nemokamai
Pranešėjas: Kristina Laučienė
KONKURSAS: visi dalyvaujantys renginyje galės laimėti skrydį dviems lėktuvo simuliatoriumi. Pasiimk ir draugą kartu!

Jaudiniesi prieš egzaminus? Kazimiero Simonavičiaus universitetas pasirengęs Tau padėti! Kviečiame į Juoko jogos treniruotę, padėsiančią atsikratyti jaudulio ir įtampos. Dalyvauk – bus juokinga ir naudinga!

Juoko jogos sesijos metu, visų pirma grupėje išsklaidomas pirminis sumišimas ir drovumas. Juokas grupėje greitai suartina žmones, atsiranda bendrumo jausmas. Juokiantis atsikratoma baimių, varžymosi ir įtampos. Net po 15 min juoko jogos sesijos, grupės dalyviai yra labiau atsipalaidavę ir labiau pasirengę kūrybiniams procesams. Iš tikrųjų, tokios sesijos pagerina savijautą, nuotaiką, suteikia jėgų, žmogus jaučiasi tarsi persikrovęs. Visi šie komponentai leidžia pagerinti darbo produktyvumą bei efektyvumą.

Juoko pratimai gali padidinti smegenų aprūpinimą deguonimi net iki 25%, o tai pagerina žmogaus darbo produktyvumą. Taip pat Juokas jums gali padėti išlikti sveikiems, nes stiprina imuninę sistemą ir mažina streso lygį.

Juoko jogos metodas įrodo, kad galime juoktis be jokių priežasčių. Šie užsiėmimai vadinami juoko joga, nes unikali pratimų metodika jungia juoko ir jogos kvėpavimo pratimus. Juoko jogos koncepcija paremta moksliškai įrodytu faktu, kad mūsų kūnas negali atskirti natūralaus juoko nuo dirbtinio. Iš esmės, kūne yra sukuriama ta pati „laimės chemija“. Kai juokas yra ne sąlygojamas humoro, per anekdotus, komedijas ar pokštus, o inicijuojamas kaip pratimas – tai keičia supratimą apie tai, kaip dažnai mes galime juoktis. Juokas gali tapti universalia priemone, norint pagerinti savo fizinę bei emocinę būseną.

Gyvenimas su juoku suteikia galimybę į daugelį gyvenimo aspektų pažvelgti lengvesniu, šviesesniu žvilgsniu. Iš esmės juokas – kuria taiką, visų pirma mūsų širdyse“, – dalinasi juoko jogos trenerė Kristina.

Užsiėmimą veda:

Kristina Laučienė – asmenybės ugdymo trenerė – sertifikuota koučingo specialistė (ICU) bei juoko jogos trenerė (International laughter yoga university).

#SMARTuni

#SMARTuni – tai KSU projektas, kviečiantis laisvalaikį leisti turiningai: dalyvauti nemokamose paskaitose ir įgyti aktualių žinių, susitikti su įvairių sričių profesionalais, semtis įkvėpimo ir idėjų. Atvirų paskaitų temos pačios įvairiausios: internetinė prekyba, kūrybinis rašymas, mada, internetinės pažintys, darbo paieškos, „Gap year“, asmenukės socialiniuose tinkluose, studijos užsienyje ir Lietuvoje, teisininko profesija, fotografija bei daugelis kitų. Daugiau informacijos apie projektą: https://ksu.lt/mokymai/smartuni/

Registracija

[contact-form-7 id=”7895″]

Papildoma informacija:

El. p. krc@ksu.lt

Dalinkis:

GRĮŽTI