fbpx

Vaikų universiteto studentai dalyvavo Technologijų ir inovacijų sesijoje


Šių laikų vaikai neįsivaizduoja kasdienybės be technologijų, o šios neįsivaizduojamos be inovacijų. Todėl paskutinėje šių metų sesijoje sujungėme šias dvi sritis į vieną ir pakvietėme vaikus į Technologijų ir inovacijų sesiją. Ją apsiėmė jauniesiems kolegoms pravesti KSU Studentų atstovybės nariai bei kviestiniai lektoriai iš Kujavijos – Pamario Auštosios mokyklos: prof. hab. dr. Monika Jaworska – Witkowska, dr. Marta Malecka, Maciej Malecki.

Sesijos metu vaikai ne tik klausėsi paskaitos apie naujausius technologinius pasiekimus ir projektuojamas jų galimybes, tačiau ir patys praktiškai galėjo jas išbandyti, pasitelkiant 3D pieštukus bei 3D spausdinimo aparatu. Vaikų entuziazmas bei žingeidumas dar kartą įrodė, jog praktiniai užsiėmimai – patys įdomiausi, todėl dalis jų neslėpė džiaugsmingo nekantrumo, mat savaitės gale jų laukia KSU rengiama technologijų ir inovacijų stovykla „Naktis universitete“.

Kazimiero Simonavičiaus universiteto inicijuotas „Alfa“ vaikų universitetas – tai unikali ir nemokama edukacinė platforma, kurioje dalyvauja 3-ių klasių moksleiviai iš šių mokyklų: „Saulės“ privačios gimnazijos, Vilniaus privačios gimnazijos, Vilniaus Simono Konarskio mokyklos, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazijos, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos, Šeškinės pradinės mokyklos, Vilniaus Naujamiesčio mokyklos. Per 160 vaikų 2 kartus į mėnesį Kazimiero Simonavičiaus universitete klausosi paskaitų, diskutuoja ir dalyvauja praktiniuose užsiėmimuose.

Nuotraukas galite pažiūrėti čia.

Dalinkis:

GRĮŽTI