fbpx

Tiesioginis priėmimas – patogus būdas stoti į KSU


Stojantieji į Kazimiero Simonavičiaus universitetą (KSU) turi galimybę stoti tiesiogiai (ne per LAMA BPO sistemą). Tiesioginis priėmimas yra skirtas tiems, kurie ketina studijuoti savo lėšomis.

Kaip vyksta tiesioginis priėmimas?

Organizuojamas motyvacinis pokalbis su stojančiuoju, kurio metu stojantysis turi galimybę pristatyti savo patirtį ir žinias, įgytas ne mokyklos suole ir neatsispindinčias brandos atestate, taip pat gali geriau pažinti Universitetą, studijų programą, kurią nori studijuoti, išsiaiškinti kitus rūpimus klausimus. Kazimiero Simonavičiaus universitetui svarbi stojančiųjų motyvacija, nes tai lemia ir studijų rezultatus.

Motyvaciniam pokalbiui reikėtų užsiregistruoti iš anksto el. paštu priemimas@ksu.lt arba atvykus į Universitetą.

Kuo naudingas tiesioginis priėmimas?

Tiesioginio priėmimo metu dėmesys skiriamas ne tik stojančiojo mokyklos baigimo rezultatams, bet ir motyvacijai bei pasirengimui studijuoti tam tikrą programą. Taip galimybę studijuoti įgyja asmenys, kurie dėl įvairių priežasčių nedemonstravo aukščiausių rezultatų mokykloje bei abiturientai, kuriems tiesiog nepasisekė brandos egzaminų sesijoje, tačiau yra motyvuoti ir apsisprendę studijuoti Universitete.

Svarbu ir tai, kad stojantysis apie priėmimą į Universitetą sužino per kelias dienas, o ne savaites ar mėnesius, kaip įprastai būna stojant bendrojo priėmimo metu.

Kam tai patogu?

Dirbantiesiems, nes tiesioginis priėmimas vyksta ne iš anksto nustatytu, o jiems patogiu metu. Tai lankstesnis ir greitesnis būdas įstoti į KSU.

Abiturientams, norintiems vasarą praleisti ne Lietuvoje, nes įstoti į KSU ir pasirašyti sutartį gali anksčiau nei bendrojo priėmimo metu (stojant per LAMA BPO sistemą).

Tvirtai apsisprendusiems studijuoti konkrečią studijų programą – stojančiajam nereikia sudarinėti prioritetinės studijų programų eilės.

Dokumentai, pateikiami stojant tiesioginio priėmimo metu:

  • prašymas dalyvauti priėmime (formą galite rasti čia);
  • asmens tapatybės kortelė arba pasas;
  • brandos atestato ir jo priedo (-ų) arba kitų vidurinį išsilavinimą patvirtinančių dokumentų kopijos;
  • diplomo ir jo priedėlio (jeigu baigta auštoji arba aukštesnioji mokykla) kopijos;
  • kitos, išsilavinimą liudijančių dokumentų, kopijos;
  • dokumento, liudijančio pavardės keitimą, jeigu ne visi pateikiami dokumentai yra ta pačia pavarde, kopija;
  • 1 nuotrauka (3×4);
  • dokumentų tvarkymo mokesčio kvitą.

Komisijai reikia pateikti dokumentų originalus (originalą parodyti, kopiją įteikti) arba notariškai patvirtintas kopijas.

Daugiau informacijos apie priėmimo į KSU tvarką rasite čia.

Iki susitikimo KSU!

Dalinkis:

GRĮŽTI