fbpx

Teisės ir technologijų institutas jungiasi prie projekto ,,DIENA SU TEISĖJU“!


Teisės ir technologijų institutas jungiasi prie projekto ,,DIENA SU TEISĖJU“!

Mielas studente,

įdomu, ką teisėjas veikia visą dieną? Dalyvauk projekte, pažink teisėjo darbą, parodyk savo įspūdžius videoklipe ir gauk prizą!

Šiais metais dar daugiau teismų visoje Lietuvoje dar plačiau atveria duris studentams, svarstantiems apie teisėjo karjerą!

Kaip dalyvauti?

1. Vienas studentas (arba du / trys studentai) užpildo Nacionalinės teismų administracijos universitetams ir kolegijoms (kuriose dėstomos su teisės sritimi susijusios programos) siųstą anketą, pasirenka teismą, kuriame norėtų praleisti dieną su teisėju, parašo motyvacinį laišką ir visa tai iki spalio 14 d. atsiunčia Teisės ir technologijų instituto Studijų ir mokslo vadovui Olegui Beriozovui. (nurodytus dokumentus siųsti el.p. olegas.beriozovas@ksu.lt)

2. Spalio 17–21 d. anketas užpildę studentai sulaukia kvietimų (pagal galimybes bus stengiamasi į teismus pakviesti visus projekte norinčius dalyvauti studentus) atvykti į teismus, su teismų atstovais sutaria konkrečius susitikimų laikus.

3. Spalio 24–lapkričio 11 d. projekto dalyviai lankosi teismuose.

4. Iki lapkričio 28 d. teismuose apsilankę studentai (individualiai, poromis ar 3 asmenų grupėmis) parengia po trumpą (30 sek.–3 min.) video apie tai, kokį įspūdį jiems paliko vizitas teisme, kas labiausiai nustebino ir įsiminė, ką sužinojo, išmoko, kas yra teisingumas, kaip išspręsti bylą, konfliktą, kaip pasielgti teisingai vienoje ar kitoje situacijoje ir t.t. Šį video per viešai prieinamą programą / platformą (pvz., wetransfer.com) perduoda ir nuorodą atsiunčia el. paštu komunikacija@teismai.lt (laiške reikia nurodyti taisyklėse prašomus duomenis! Žr. konkurso taisykles).

5. Vaizdo klipų autorius pagal kategorijas (amžiaus, kūrėjų skaičiaus ir pan.) paskirsto ir geriausius vaizdo klipus išrenka kompetentinga komisija! Aktualiausiai ir originaliausiai temas atskleidę vaizdo klipų kūrėjai pakviečiami į LIETUVOS TEISMŲ DIENOS (gyvą ar virtualų) renginį ir jame apdovanojami vertingais prizais! Naujienas sekite Lietuvos teismų interneto puslapyje www.teismai.lt. Daugiau informacijos – komunikacija@teismai.lt.

KSU atstovas visais klausimais Teisės ir technologijų instituto Studijų ir mokslo vadovas Olegas Beriozovas. Kontaktai: olegas.beriozovas@ksu.lt arba tel. +37060914472.

Projekto Diena su teisėjų taisyklės 2022

Diena su teisėjų dalyvio studento anketa 2022

 

 

Dalinkis:

GRĮŽTI