fbpx

Perkvalifikavimo mokymai atveria daugiau galimybių dirbantiesiems


Ketvirtajai pramonės revoliucijai keičiant įmonių darbuotojų kompetencijų, reikalingų darbo atlikimui, poreikį, darbuotojų perkvalifikavimas tampa itin svarbus vystant pramonę. Perkvalifikavimo reikalauja pati darbo rinka. Kvalifikacijos keitimas padeda užtikrinti, kad darbuotojai tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje turėtų išsilavinimą, kvalifikaciją ir įgūdžius, tenkinančius besikeičiančius darbo vietos reikalavimus. Kazimiero Simonavičiaus universiteto Kompetencijų raidos centras organizuoja kvalifikacijos mokymus, skirtus tiems, kurie siekia pakeisti ar įgyti kvalifikaciją.

Formalios mokymų programos suteikia kvalifikaciją, kuri atveria naujas galimybes darbo rinkoje ir galimybę uždirbti didesnį atlyginimą. Baigus mokymo programą, įgyjama naujų teorinių ir praktinių žinių, papildančių jau turimas kvalifikacijas, ugdomos naujos kompetencijos, todėl darbuotojas sugeba atlikti sudėtingesnes ir atsakingesnes užduotis. Taip įgyjamas konkurencinis pranašumas darbo rinkoje.

Kazimiero Simonavičiaus universiteto Kompetencijų raidos centras kvalifikacijos kėlimo mokymus organizuoja nuo 2016 metų. Centro organizuojami mokymai išsiskiria lankstumu: mokymų tvarkaraštis sudaromas atsižvelgiant į dalyvių grupės užimtumą (tai dirbantys ar šiuo metu profesinę pertrauką turintys asmenys). Dirbantiesiems mokymai rengiami ne darbo valandomis, nedirbantiems tiek darbo, tiek nedarbo valandomis.

Mokymai skirti visiems, norintiems persikvalifikuoti ar įgyti naujų kompetencijų, reikalingų dinamiškoje darbo rinkoje.

Šiuo metu vykdomos mokymų programos:

  • 2D/3D projektuotojas-braižytojas
  • 3D dizaineris
  • E-verslo vadybininkas
  • Mažmeninės prekybos įmonės pardavėjas
  • Jaunesnysis testuotojas

Mokymų trukmė priklauso nuo mokymų programos apimties (kreditų skaičiaus), o mokymų valandos skirstomos į teorinio ir praktinio mokymo laiką. Mokymai yra mokami, tačiau yra galimybė gauti finansavimą ar sudaryti individualų mokėjimo planą.

Karantino metu mokymų vykdymo procesas nesustoja – mokymai vykdomi nuotoliniu būdu naudojantis nuotolinio mokymo platformomis, kurios sėkmingai taikomos ir Universiteto studijų procese.

Detaliau su mokymų programomis galima susipažinti KSU internetinėje svetainėje, mokymų skiltyje. Šiuo metu informacija atnaujinama, tad jau greitai čia rasite visus Kompetencijų raidos centro organizuojamus mokymus ir kursus.

Dalinkis:

GRĮŽTI