fbpx

Paskaitą universitete skaitė AirBaltic vadovas Martin Gauss


AirBaltic vadovas Martin Gauss ir KSU rektorius prof. dr. Arūnas Augustinaitis

Šiandien Kazimiero Simonavičiaus universitete įvyko paskutinis šių metų #AviaInTheMaking atvirų paskaitų ciklo susitikimas, kuriame pranešimą skaitė avialinijų kompanijos AirBaltic vadovas Martin Gauss. Paskaitos metu lektorius pasakojo apie savo paties karjeros kelią aviacijoje bei kalbėjo apie ekonominius Baltijos aviacijos pokyčius per pastaruosius 10 metų. Paskaitos video įrašą, kaip ir visų šio ciklo pranešimus, bus galima netrukus pamatyti KSU youtube paskyroje.

#AviaInTheMaking yra Kazimiero Simonavičiaus universiteto ir „Friendly Avia Support“ organizuojamas aviacijos paskaitų ciklas, vykstantis nuo 2017 metų. Tai nemokamų paskaitų ciklas ir bendravimo platforma, kurioje aviacijos profesionalai susitinka su mėgėjais. Susitikimų centre – aviacijos vadovų pranešimai įvairiomis su aviacijos verslu susijusiomis temomis. Renginiuose paskaitas skaitė: Avia Solutions Group“ valdybos pirmininkas Gediminas Žiemelis ir nepriklausomas ekspertas, politikas, ir aviacijos įmonių vadovas Arijandas Šliupas, „Magnetic MRO“ valdybos pirmininkas Jonas Butautis, „Kaunas Aircraft Maintenance Services“ vadovas Karolis Čepukas ir „Small Planet“ buvęs vadovas Vytautas Kaikaris, „FL Technics“ vadovas Žilvinas Lapinskas, DOT LT vadovas Evaldas Petkus, „LOT Polish Airlines“ vykdantysis direktorius Maciej Wilk.

Atvirų paskaitų ciklas planuojama, kad tęsis ir 2019 metais. Apie būsimus renginius informuosime www.ksu.lt tinklapyje ir KSU Facebook paskyroje.

Dalinkis:

GRĮŽTI