fbpx

Privačių detektyvų kursai. Startuojame nuo spalio 10d !


 

Kazimiero Simonavičiaus universitetas (KSU) kviečia lankyti privačių detektyvų kursus, organizuojamus pagal Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos patvirtintą mokymo programą.

Kam naudinga dalyvauti kursuose?

Privačių detektyvų kursai atveria naujas profesines veiklos galimybes daugeliui teisę baigusių studentų, teisininkų bei yra puiki proga tarnybą baigiantiems ar jau baigusiems statutiniams pareigūnams praplėsti veiklos galimybes, toliau dirbant mėgstamą darbą.

  • Tiems, kurie dirba pasirinktą darbą, tačiau jaučia, lyg kažko trūktų ir žino, kad rastų laiko dar vienai prasmingai, įtraukiančiai profesinei veiklai, apie kurią seniai svajojo skaitydami detektyvinius romanus ir žiūrėdami filmus;
  • Tiems, kurie mėgsta gilintis į detales draugų bei pažįstamų pasakojimuose, ieškoti neatitikimų pateiktoje informacijoje, spręsti keblias situacijas, mėgsta žinoti daugiau ir žiūrėti įdėmiau, nei daugelis aplinkinių;
  • Tiems, kurie nori padėti žmonėms objektyviai surinkdami informaciją ir atstatydami teisingumą;

Apie kursus

Privačių detektyvų kursai organizuojami bendradarbiaujant su saugos tarnyba „Rimano biuras“. Programos moduliai apima tiek teorinius, tiek praktinius detektyvinės veiklos aspektus: jos teisinius pagrindus, organizavimą, taktiką, techninių priemonių taikymą, informacinę veiklą, psichologiją, ekstremalų vairavimą, kovinę savigyną ir kt.

Mokymo programos dėstytojai išsiskiria aukšta kvalifikacija ir didele patirtimi ne tik akademiniame, bet ir praktiniame darbe teisės, teisėsaugos, kriminalinių tyrimų ir kriminalinės žvalgybos srityse.

Mokymus veda:

Andrius Tekorius

Kazimiero Simonavičiaus universiteto prorektorius, turi dešimties metų akademinę patirtį kriminalinės žvalgybos ir informacijos saugumo srityse.

Prof. dr. Ryšardas Burda

Kazimiero Simonavičiaus universiteto Teisės fakulteto profesorius, turi ilgametę praktinio darbo ikiteisminio tyrimo institucijose (Policijoje ir STT), kriminalistikos ir baudžiamojo proceso teisės dėstymo universitete patirtį.

Kursų trukmė – 110 akademinių valandų.

Daugiau informacijos apie privačių detektyvų kursus rasite čia

Būtina išankstinė registracija į mokymus:

Tel. +370 640 78 959, E-mail – krc@ksu.lt

Dalinkis:

GRĮŽTI