fbpx

Pristatome kolektyvinę monografiją “Mados fenomenas. Mada kūrybos visuomenėje”


Pristatome Kazimiero Simonavičiaus universiteto Mados industrijų bakalauro studijų programos dėstytojų ir jų kolegų išleistą kolektyvinę monografiją “Mados fenomenas. Mada kūrybos visuomenėje”.
Ši knyga yra skirta visiems, kas domisi ir gyvena mada. Monografijoje atskleidžiama mados industrijų įvairovė, nagrinėjamas klausimas, kas yra mada ir kaip ji funkcionuoja, analizuojama prabangos ir aukštosios mados problematika, tiriami šiuolaikinės mados reiškiniai – skaitmeninė ir virtuali mada.
Monografijos autoriai yra žinomi mokslininkai ir įvairiose mados industrijų srityse dirbantys profesionalai: Vaida Jonaitienė, Žygimantė Vakarė Jovaišaitė, Mykolas Lepeška, Rasa Levickaitė, Aistis Mickevičius, Meda Norbutaitė, Živilė Pipinytė, Kastytis Rudokas, Eugenijus Skerstonas, Remigijus Venckus, Jolanta Zabarskaitė.
Nuoširdžiai dėkojame autorių kolektyvui už idėjas, tyrimus ir itin įdomią ir vertingą knygą! Didelį ačiū tariame šios knygos sudarytojai ir mokslinei redaktorei prof. dr. Jolanta Zabarskaitė, KSU Kūrybos ekonomikos instituto vadovei doc. dr. Rasa Levickaitė už įspūdingų iliustracijų viršeliui ir tekstui parinkimą, KSU Mados industrijos studijų programos profesoriui dr. Eugenijui Skerstonui už naujausias leidinių mados idėjas, įkvėpusias knygos dizainą!
Knygą kviečiame įsigyti Humanitas knygynuose ir internetu.
Su KSU Mados industrijos bakalauro studijų programa kviečiame susipažinti mūsų tinklapyje: https://ksu.lt/priem…/bakalauro-studijos/mados-industrija/

Dalinkis:

GRĮŽTI