fbpx

Mokymai “Duomenų tvarkymas švietimo sektoriuje”


Seminaro metu bus aptariami Bendrojo duomenų apsaugos reglamento reikalavimai švietimo sektoriaus įmonėms ir įstaigoms, jų įgyvendinimas pasitelkiant gerąją Bendrojo duomenų apsaugos reglamento taikymo praktiką, aptariamos naujausios tendencijos. Itin didelis dėmesys seminare bus skiriamas vaikų duomenų apsaugos reikalavimams, praktiniams pavyzdžiams ir konkrečių situacijų analizei švietimo sektoriuje.

 

Seminaro data ir laikas: spalio 28 d. nuo 9.30 val. iki 15 val.

Trukmė: 6 ak. val.

Kaina: 130 Eur

Detali programa

Registracija

Seminaras vyks nuotoliniu būdu per ZOOM platformą. Nuoroda į seminarą bus atsiųstą užsiregistravusiems dalyviams seminaro dieną.

 

Seminarą veda Laura Juodakytė – lektorė turinti 15 metų teisinio darbo patirtį prekybos, išmaniųjų sprendimų ir technologijų sektoriuose veikiančiose tarptautinėse įmonėse ir įmonių grupėse. Lektorė turi patirties dirbdama duomenų apsaugos pareigūne (Data Protection Officer) ir atitikties pareigūne (Compliance Officer). Advokatų kontoros „JLaw“ steigėja, taip pat viena iš Lietuvos duomenų apsaugos pareigūnų asociacijos steigėjų.

Seminaras skirtas švietimo sektoriaus įstaigų ir įmonių vadovams, duomenų apsaugos pareigūnams, teisininkams, saugos įgaliotiniams, skyrių ir departamentų vadovams ir kitiems asmenims, atsakingiems už duomenų apsaugą švietimo sektoriaus įstaigose ir įmonėse.

Seminaro dalyviai gaus pažymėjimus su valstybiniu programos kodu.

Daugiau informacijos telefonu +370 600 14470 arba +370 640 78959 arba el. paštu training@ksu.lt

Dalinkis:

GRĮŽTI