fbpx

Mąstyk plačiai, rinkis tikslingai – vienintelė Lietuvoje Aviacijos vadybos bakalauro programa


Aviacijos sektorius yra vienas dinamiškiausių ir sparčiausiai besivystantis pasaulyje. Kasmet girdime apie Lietuvoje naujai atidaromus skrydžių valdymų sektorius, o pasaulinis aviacijos sektorius skelbia apie kasmet išaugusius pelnus, pavyzdžiui, aviacijos pramonė kasmet gauna apie 675 milijardus EUR pajamų

Prof. dr. Arūnas Augustinaitis

– tai sudaro apie 4,1 proc. BVP Europoje.  KSU siūloma Aviacijos vadybos bakalauro programa yra vienintelė Lietuvoje  rengianti aukštos kvalifikacijos šiuolaikinės aviacijos vadybos specialistus, suvokiančius globalaus ir konkurencingo aviacijos sektoriaus iššūkius ir dėsnius bei galinčius prisidėti prie aviacijos industrijų plėtros. Nors yra gana šviežia KSU vykdoma studijų kryptis, tačiau patirtis parodė, jog šią studijų kryptį studentai pasirenka ne atsitiktinai, o iš seniau jaučiantys potraukį šiai industrijai, o maloniai stebina tai, kad dar besimokydami studentai sėkmingai įsidarbina aviacijos sektoriuje veikiančiose kompanijose.

Pasak KSU rektoriaus prof. dr. Arūno Augustinaičio, ši studijų programa yra viena iš strateginių universiteto studijų plėtros krypčių, kuri pasiteisino Lietuvos sąlygomis. Tai vienintelė tokio pobūdžio programa Vidurio Europos regione. Be abejo, prie šios programos sėkmės prisidėjo ir tai, kad Lietuvoje turime seną aviacijos tradiciją, o šiandienis avia-industrijos verslas yra sparčiausiai augantis ekonomikos segmentas, kurio perspektyvų ribos yra sunkiai numanomos. Tad neatsitiktinai šios programos plėtra įgyja vis didesnį tarptautinį pobūdį.

Dhruv Gupta

Aviacijos vadybos studijų programa Kazimiero Simonavičiaus universitete vyksta anglų kalba, tai yra daugiausiai užsienio studentų pritraukusi studijų programa. Jau pirmąjį pusmetį ją pasirinko keli užsieniečiai, o pirmuoju KSU Aviacijos vadybos diplomą atsiėmusiu užsieniečiu tapo Indijos pilietybę turintis Dhruv Gupta. „Studijos suteikė galimybę pažinti aviacijos sektorių iš vidaus bei klausytis paskaitų tiesiai iš aviacijos sektoriuje dirbančių profesionalų. Labai patiko, kad tai nebuvo vien teorinis mokymasis, tačiau teko ir praktinių užduočių bei tiesiogiai susitikti su aviacijos verslo atstovais bei lankytis aviacijos paslaugas teikiančiose kompanijose”, – teigia pirmasis Aviacijos vadybos absolventas iš užsienio. Žinoma, anot absolvento, labiausiai įspūdį paliko patirtis realaus skrydžio „A320 airbus“ simuliatoriuje.  Šiuo metu Dhruv dirba vienoje Lietuvos aviacijos paslaugas teikiančioje kompanijoje.

Plačiau apie studijų programą čia.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis Facebook !

Dalinkis:

GRĮŽTI