fbpx

Lietuvos oro uostai ir KSU bendradarbiaus dalindamiesi gerąja praktika ir žiniomis


Šią savaitę Kazimiero Simonavičiaus universitetas (KSU) ir VĮ Lietuvos oro uostai pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuria siekiama tobulinti KSU bakalauro programos „Turizmas ir pramogų industrija“ specialistų rengimą.

Abi organizacijos sutarė bendradarbiauti plėtojant pramogų ir turizmo industrijos mokslo ir tarp dalykines sritis, keičiantis institucine ir asmenine patirtimi, plėtojant specialistų bendradarbiavimą, organizuojant konferencijas, mokomuosius seminarus, vykdant bendrą ekspertinę tiriamąją veiklą, plėtojant tęstinį mokymąsi ir kvalifikacijos kėlimą ir, kas ypatingai svarbu studentams, perkeliant praktinę patirtį į studijų procesą.

Pramogų ir turizmo industrijų studijų programos vadovė doc. dr. Rasa Levickaitė džiaugiasi, kad socialinių partnerių indėlis kasmet tampa vis aktualesnis plėtojant apibusiai prasmingas bendras veiklas ir įtraukiant studentus į realias organizacijų veiklos situacijas. Tai neįkainojama praktinė patirtis, leidžianti ne tik pažinti, bet ir priimti tinkamą sprendimą, kokioje veiklos srityje studentas ketina tęsti savo karjerą, o gal kaip tik laiku apsispręsti negaišti laiko ir rinktis kitą sritį.

Kazimiero Simonavičiaus universitetas jau daugiau kaip 9 metai vykdo Pramogų ir turizmo vadybos bakalauro studijas. KSU rengia aukštos kvalifikacijos turizmo vadybos specialistus. Programos dėstytojų komandos branduolį sudaro patyrę ir pripažinti turizmo profesionalai iš viso pasaulio. Išankstinis priėmimas į Pramogų ir turizmo studijas prasidės kovo mėnesį.

 

Dalinkis:

GRĮŽTI