fbpx

KSU vasarą atvers duris moksleiviams!


Kazimiero Simonavičiaus universitetas pernai pirmą kartą pakvietęs moksleivius į penkių dienų trukmės dienos stovyklą šiemet didina apsukas ir kviečia 1-12 klasių moksleivius pasinerti į interaktyvias edukacines pramogas mados ir aviacijos temomis.

7-12 metų vaikai ir 13-18 metų jaunimas kviečiami į stovyklą „Jaunasis aviatorius”. Dalyvių laukia unikalios ekskursijos į Vilniaus ir Kauno oro uostus, aerodromą, drono valdymo pamokos, Boeing 787 konstravimo dirbtuvės bei kitos interaktyvios paskaitos ir užsiėmimai su žmonėmis iš aviacijos pasaulio. „Pernai pirmą kartą pakvietę vaikus į šią stovyklą buvome maloniai nustebę susidomėjimo mastu bei užklausomis dėl kitų metų, tad šiemet vaikus pasitiksime su dar įdomesne programa bei atskira programa pritaikyta būtent vyresnėliams. Mūsų pranašumas tai, kad universitete vykdydami Aviacijos vadybos bakalauro programą ir bendradarbiaudami su pilotų rengimo centru BAA training bei kitomis pagrindinėmis Lietuvos aviacijos kompanijomis galime pasiūlyti aviacijos pasauliu besidomintiems vaikams unikalią galimybę pamatyti jį iš visai arti. Labai tikimės ir šiemet pateisinti bei viršyti dalyvių lūkesčius ir suteikti neišdildomų patirčių,“ – teigia stovyklos vadovė Evelina Lipskaja.

7 – 12 metų vaikams planuojamos trys stovyklų pamainos: birželio 18-22 dienomis, liepos 9-13 dienomis ir liepos 23-27 dienomis. Dalyvio mokestis 180 eur. 13-18 metų jaunimui – liepos 16-20 dienomis. Užsiėmimai vyks 9-17 valandomis. Dalyvio mokestis 190 eur. Į stovyklos kainą įskaičiuota: stovyklos programa, priemonės, maitinimas (pietūs, pavakariai), ekskursijos, prizai, diplomai, stovyklos atributika ir kt.

Mados industrija besidomintis 12-15 metų jaunimas kviečiamas į pirmą kartą Lietuvoje rengiamą stovyklą „Mados fenomenas“. Mada šiandien veikia absoliučiai visose aplinkose ir ji yra tapusi industrija, į kurią kiekvienas gali įsilieti veikiant socialiniuose tinkluose, kuriant prekinį ženklą, rašant internetinį dienoraštį (angl. blog), labai svarbu yra suprasti, kaip vyksta vidiniai procesai ir kaip natūraliai ir originaliai įsilieti į mada pulsuojantį pasaulį. Penkias dienas trunkančios stovyklos metu dalyviai galės įvairiapusiškai prisiliesti prie mados: susitikti su mados pasaulio atstovais, susipažinti su mados istorija, psichologija, grožio, stiliaus, estetikos ir etikos aspektais madoje, dalyvauti praktiniuose spalvotyros, kompozicijos, modeliavimo, fotografijos ir sceninio judesio užsiėmimuose, lankysis parodose, ekskursijose bei kitose įtraukiančiose veiklose.

„Mados fenomenas“ stovykla vyks birželio 25-29 dienomis. Užsiėmimų laikas 9-17 val. Dalyvio mokestis 145 Eur. Į stovyklos kainą įskaičiuota: stovyklos programa, priemonės, maitinimas (pietūs, pavakariai), ekskursijos, prizai, diplomai, stovyklos atributika ir kt.

Papildoma informacija bei registracija į stovyklas vyksta šiais kontaktais: el. p. stovykla@ksu.lt bei tel. +370 670 89188. Maksimalus vaikų skaičius į kiekvienai stovyklos pamainai – 15. Registracija jau vyksta!

Dalinkis:

GRĮŽTI