fbpx

KSU švęs centrinių rūmų atidarymą ir 5 metų veiklos sukaktį!


ksu-pastatas

 

Jau šį penktadienį, vasario 10 d., 13 val. Kazimiero Simonavičiaus universitete vyks centrinių rūmų atidarymo ir 5 veiklos metų sukakties šventė. Jos metu prisiminsime svarbiausius Universiteto įvykius ir pasiekimus, iškilmingai atidarysime centrinius rūmus, kuriuos Universiteto bendruomenė nejučia jau praminė namais. Universitete veiks Lietuvos dailininkų sąjungos Skulptūros ir vitražo centro rengiama Kazimiero Simonavičiaus skulptūrų paroda, renginio svečių laukia kitos malonios staigmenos.

Kazimiero Simonavičiaus universiteto rektorius prof. dr. Arūnas Augustinaitis, kalbėdamas apie Universiteto persikėlimą į naujutėlaitį 3 aukštų pastatą Dariaus ir Girėno gatvėje, Vilniuje, teigia: „Mes gerai suprantame, kad studentų mokymosi veikla turi integruotis su visomis kitomis asmeninio ir darbinio gyvenimo sritimis, suteikti laisvalaikio ir pramogų, kūrybos ir saviraiškos galimybes. Tai neatsiejamas šiuolaikinių studijų kokybės reikalavimas. Universiteto naujieji namai pastatyti tam, kad atitiktų šiuolaikinio tarptautinio universiteto reikalavimus, kad po jo stogais ir terasomis tilptų viskas, ko reikia studentui, dėstytojui ir darbuotojui. Ir svarbiausia – kiekvienas čia ras tai, kas tenkina jo poreikius ir lūkesčius“.

Naujuosiuose KSU centriniuose rūmuose įrengtos patogios auditorijos, grupinio darbo kambariai, kompiuterių laboratorijos, biblioteka ir skaitykla, poilsio erdvės, kavinė, vasaros terasa, greta – 2 automobilių stovėjimo aikštelės.

Maloniai kviečiame visus Universiteto bendruomenės narius dalyvauti šventėje!

Dalinkis:

GRĮŽTI