fbpx

KSU bendruomenės nariai dalyvaus TV laidoje apie akademinį sąžiningumą


Kazimiero Simonavičiaus universiteto Teisės fakulteto dekanas prof. dr. Ryšardas Burda,  Kūrybos visuomenės ir ekonomikos instituto direktorius doc. dr. Remigijus Venckus „Pūko“ televizijos tiesioginiame eteryje diskutuos akademinio sąžiningumo tema. Laidoje „Jaunimo banga“ taip pat kalbės Kūrybinių ir kultūrinių industrijų, antro kurso studentė Karina Millem ir Teisės pirmo kurso studentė Sati Juraitytė.

Laidos svečiai pastebi, kad akademinio nesąžiningumo ir sąžiningumo klausimas šiandien ypač aktualus. Anot doc. dr. R. Venckaus, „kai šiuo metu viešai kalbama apie aukštojo mokslo reformas, kai vyksta diskusijos dėl kokybiško ir nekokybiško mokslo, akademinio personalo kompetencijas ir jų kėlimą, ne tik negalima užmiršti, bet ir būtina daug kalbėti apie akademinį nesąžiningumą, kuris neturi būti normali mūsų akademinės tikrovės realija“.

Kūrybinių ir kultūrinių industrijų antrojo kurso studentė K. Millem teigia: „netoleruoju nusirašinėjimų ir plagiavimų, pati to nedarau ir kitiems nepatariu. Studentui itin nemalonu, kai, investavus daug energijos atliekant studijų užduotį, kitas, kuris nusirašinėjo, gauna didesnį įvertinimą. Su šia situacija galima susidoroti kartu bendradarbiaujant dėstytojams ir studentams ir visiškai neužmerkiant akių“.

Laida „Jaunimo banga“ transliuojama ketvirtadienį 18 val. per „Pūko“ televiziją. Tiesioginę transliaciją galima stebėti ir internetu. Plačiau: http://www.pukas.lt

Dalinkis:

GRĮŽTI