fbpx

Karjera mados industrijoje: KSU alumnų įžvalgos


„Litexpo“ parodų ir kongresų centre vykusioje parodoje Karjera & studijos Lietuvoje 2024, Kazimiero Simonavičiaus universitetas (KSU) surengė diskusiją „Kaip realizuoti save mados industrijoje?“. Diskusijoje dalyvavo Jomantė Vaitkutė, asmeninių ir komercinių fotosesijų stilistė ir Gabija Gudelevičiūtė, KSU alumnė. Jomantė universitete studijavo mados industriją. Ji džiaugėsi, kad studijos KSU tapo paspirtimi siekti svajonės ir suteikė pagrindą karjerai mados industrijos srityje. Kaip sakė Jomantė, ji ir toliau palaiko ryšius su KSU – jos asistentė šiuo metu – KSU antro kurso studentė. Pasak Jomantės, mados industrijos studijos KSU yra plačios ir suteikia puikią bazę planuojantiems karjerą mados industrijos srityje.

Gabija diskusijos dalyviams papasakojo, kad baigusi studijas KSU, ji liko universitete ir toliau čia dirba. Kartu su KSU alumne Greta Kukštaite, mados žurnaliste, Gabija iniciavo ambicingą projektą – KSU įkūrė Mados akademiją (Fashion Academy). Akademijos programos dalyviai – vyresnių klasių moksleiviai, studentai, mados srityje dirbantys ir tobulėti norintys profesionalai. „Susidomėjimas akademijos pasiūlyta programa viršijo mūsų lūkesčius. Sulaukėme gausybės registracijų, puikių atsiliepimų, todėl šią programą tęsime ir rudenį“, diskusijos dalyviams pasakojo Gabija.

Kaip minėjo diskusijos dalyvės, mados industrija šiandien – perspektyvi specialybė, siūlanti platų galimybių lauką, pradedant mados žurnalistika ir baigiant asmeninio stilisto darbu.

Jomantė ragino moksleivius įsiklausyti į save ir patiems rinktis studijas bei karjeros kelią.

Diskusiją moderavo dokt. Deimantė Žilinskienė, Kazimiero Simonavičiaus universiteto Verslo inovacijų ir komunikacijos mokyklos vadovė, lektorė.

KSU galima įgyti mados industrijos bakalaurą. Netolimoje ateityje universitetas planuoja pasiūlyti ir mados industrijos magistro studijas. Išsamiau apie Mados industrijos bakalauro studijų programą rasite čia: Mados industrija – ksu.lt

Dalinkis:

GRĮŽTI