fbpx

Gera žinia teisininkams: LL. M magistro studijų programos – jau KSU


Kazimiero Simonavičiaus universitete nuo šiol bus galima įgyti ne tik Teisės magistro, bet ir LL.M Teisės magistro laipsnį –  Studijų kokybės vertinimo centras akreditavo dvi naujas KSU magistrantūros studijų programas: LL.M Europos Sąjungos teisė globaliųjų iššūkių aplinkoje ir LL.M Tarptautinė prekybos ir verslo teisė.

Dr. Aida Kišūnaitė

KSU Teisės fakulteto prodekanė mokslui ir studijoms dr. Aida Kišūnaitė džiaugiasi, kad KSU bus galima įgyti ir šį tarptautiniu mastu pripažįstamą teisės magistro laipsnį (LL. M) bei pastebi, kad KSU LL. M teisės magistro studijos išsiskiria savo tarptautiškumu: „šių studijų programų studentams dėstys teisės mokslo atstovai iš geriausių Europos universitetų, lyderiaujančių teisės srityje:

  • Brunel Law School (Didžioji Britanija),
  • University of Lapland (Suomija),
  • University of Örebro (Švedija),
  • University of Hamburg (Vokietija),
  • Gent university (Belgija),
  • College of Europe (Belgija),
  • University of Geneva (Šveicarija),
  • Business School Lausanne (Šveicarija),
  • Central European University (Vengrija).

Programa pripažinta tarptautiniu mastu, dėstoma anglų kalba, tad tikimasi sulaukti ir studentų iš užsienio“. Dėl šių priežasčių teisininkai, pasirinkę KSU LL.M magistro studijų programas turės galimybę praplėsti akiratį, susipažinti su tarptautinėmis teisės mokslų naujovėmis, plačiai Europoje pripažintais dėstytojais ir kolegomis iš įvairių šalių.

Dėl itin sparčiai vykstančių integracijos procesų pasaulyje ir atskiruose regionuose, augant tarptautiniam verslui, didėja ir poreikis specialistų, gebančių tinkamai suvokti tarptautinės prekybos ir verslo teisės bei Europos Sąjungos teisės ypatumus, iššūkius ir raidos tendencijas.

 

LL.M Tarptautinė prekybos ir verslo teisė

Studijų programoje daug dėmesio skiriama moksliniams metodams, grindžiamiems teisės idėjų pateikimu ir tinkamų teisinių paslaugų suteikimu subjektams, investuojantiems kapitalą į užsienio įmones ir/ar vykdantiems veiklą, susijusią su užsienio rinkomis.

Daugiau informacijos apie studijų programą čia.

 

LL.M Europos Sąjungos teisė globaliųjų iššūkių aplinkoje

Studijų programoje ypatingas dėmesys skiriamas ES pagrindinių teisinio reglamentavimo sričių, skirtų Europos Sąjungos vidaus politikai, giluminei analizei, ES kaip tarptautinio lygio subjekto, dalyvaujančio globaliai vykstančiuose procesuose, žinių ir kompetencijų formavimui ir praktiniams ES teisės taikymo ypatumams, kurie išryškėja atskirose teisės srityse.

Daugiau informacijos apie studijų programą čia.

 

Priėmimas į LL. M. magistrantūros studijų programas jau prasidėjo ir vyks iki rugpjūčio 30 d. (Europos Sąjungos šalių piliečiams). Ne ES šalių piliečiai dokumentus turėtų pateikti iki liepos 15 d.

Į šias studijų programas tiesiogiai, be papildomųjų studijų, priimami asmenys, baigę teisės krypties studijų universitetines bakalauro programas arba teisės vientisųjų studijų programas. Stojantiesiems numatomas reikalavimas mokėti anglų kalbą ne žemesniu nei B2 lygiu, nes visi studijų programos dalykai dėstomi anglų kalba.

Daugiau informacijos: www.ksu.lt/padaliniai/teises-fakultetas bei el. paštu priemimas@ksu.lt

Dalinkis:

GRĮŽTI