fbpx

E. komercija – kursai nuo idėjos iki prekės pristatymo su praktine dalimi


Kaip pradėti verslą internete, kaip pasirinkti prekių asortimentą, vykdyti užsakymus, kokie yra svarbiausi sėkmingo verslo elementai… Apie viską nuo idėjos iki užsakymų pristatymo sužinoti ir išmokti bus galima #SMARTuni kursuose „E. komercija” tiesiai iš profesionalų, kuriems  komercijos internete vykdymas ir konsultavimas yra kasdienis darbas.

Vis labiau besiplečiant elektroninei prekybos rinkai atsiranda įrankių, lengvinančių e-komercijos parduotuvių kūrimą, vienas jų – trikampės prekybos principas (angl. dropshipping), kada elektroninės parduotuvės savininkas gali internetu parduoti prekę jos net neturėdamas. Pagrindinis skirtumas, palyginus su standartine prekybos platforma, yra tas, kad e. komercijai veikiant trikampės prekybos principu  nereikia investicijų prekėms įsigyti, taip pat sumažinamos laiko sąnaudos ir rizika, kadangi prekė iš tiekėjo tiesiogiai keliauja klientui.

Parengta susisteminta kompleksinė kursų programa – internetinio verslo suvokimas, planavimas, vystymas, apsauga, vadyba ir plėtra. Trumpai tariant – nuo idėjos išgryninimo iki internetinės parduotuvės atidarymo. Kursuose sužinosi viską apie trikampę prekybą (angl. dropshipping) tiesiai iš šios srities profesionalų, kuriems tai kasdienis darbas. Net 30 proc. mokymų laiko bus skiriama praktiniams žingsniams, tad kursų pabaigoje asmuo bus ne tik įgijęs esmines žinias, ko reikia ir kaip reikia atidaryti internetinę parduotuvę, kaip vyksta jos administravimas ir kokie yra pagrindiniai komunikacijos ir rinkodaros principai ją vystant, tačiau ir būti per žingsnį nuo internetinės parduotuvės atidarymo.

Kursai vyks rugsėjo 24 – spalio 3 dienomis (I-V) 9:00 – 17:00, Kazimiero Simonavičiaus universitete (Dariaus ir Girėno 21, Vilnius).

Kaina 199 eur*

Platesnė informacija apie kursų programą bei registracija čia.

Dėmesio: Šiuo metu nedirbantiems, tačiau motyvuotiems ir dirbti vėliau šioje srityje pasiryžusiems žmonėms yra galimybė gauti finansavimą į kursus. Norėdami sužinoti daugiau susisiekite su mumis krc@ksu.lt / tel. +370 646 58657.

E. komercijos kursai yra #SMARTuni – Kazimiero Simonavičiaus universiteto neformalaus ugdymo platformos, siūlančios įvairias mokymų programas, kursus bei paskaitas dalis. Apie kitus #SMARTuni kursus pasidomėti galite čia.

__________

*Laikinai nedirbantiems yra galimybė kursus lankyti nemokamai.

 

Dalinkis:

GRĮŽTI