fbpx

„Atrask talentą diplomatijai“ – susitikimas su LR Užsienio reikalų ministerijos atstovais


Teisės ir technologijų institutas bendradarbiaudamas su LR Užsienio reikalų ministerija kviečia visus studentus šiandien (lapkričio 17 d.) 17 val. nuotoliniu būdu susipažinti su ministerijos paruoštomis talentų bei mentorystės programomis.

Užsienio reikalų ministerijos Jaunųjų talentų programa „Atrask talentą diplomatijai“ sudarys sąlygas įvairių magistro studijų programų studentams bendradarbiauti su patyrusiais aukščiausio lygio diplomatais, susipažinti su jų veiklos įvairiapusiškumu ir užduotimis, geriau pažinti diplomato profesiją, dalyvauti tarptautinėje tinklaveikoje, konferencijose ir susitikimuose, prisidėti prie globalių problemų sprendimo, tobulėti, pagilinti žinias pasirinktose temose ir tuo pat metu įgyti pripažįstamą darbinę patirtį. Mentorystės programa yra skirta sudaryti palankesnes sąlygas ministerijos darbuotojams ir buvusiems darbuotojams dalytis įgyta profesine patirtimi ir žiniomis su Lietuvos aukštųjų mokyklų studentais bei Lietuvos Respublikos piliečiais, studijuojančiais užsienio valstybių aukštosiose mokyklose, tuo prisidedant prie bendradarbiavimo su Lietuvos aukštosiomis mokyklomis stiprinimo, diplomatinės tarnybos atvirumo bei patrauklumo didinimo.

Daugiau informacijos apie šias programas rasite: https://urm.lt/talentai

Susitikimas vyks šiandien (lapkričio 15 d.), 17 val. nuotoliniu būdu jungiantis per zoom platforma. Prisijungimo nuoroda:

Join Zoom Meeting

https://us02web.zoom.us/j/86136617595?pwd=dUsyalZoR1VMNENoMzZOU2lwWFdIZz09

Meeting ID: 861 3661 7595

Passcode: 971492

Dalinkis:

GRĮŽTI