fbpx

100 proc. KSU Aviacijos vadybos absolventų dirba Aviacijos industrijoje


Kasmet vykdoma Kazimiero Simonavičiaus universiteto Aviacijos vadybos absolventų apklausa atskleidė, kad visi 2020 m. laidos  absolventai dirba Aviacijos industrijoje. Dalis absolventų baigiamuosius darbus apsigynė jau dirbdami pagal specialybę, likusieji įsidarbino per 1 mėnesį po studijų baigimo.

Aviacijos vadybos absolventai dirba tokiose įmonėse kaip GetJet Airlines, Wizz Air, Avia Solutions Group, Avion Express, BGS, ir kt.

100 proc. Aviacijos vadybos 2020 m. absolventų įsidarbino iškart po studijų baigimo.

100 proc. 2020 m. Aviacijos vadybos absolventų dirba aviacijos industrijoje. 

 

Šie įsidarbinimo rodikliai liudija, kad Aviacijos vadybos bakalauro studijų absolventai yra tinkamai pasiruošę darbui aviacijos industrijoje, reikalaujančioje specifinių žinių ir gebėjimų. Absolventai sėkmingai dirba skirtingose industrijos srityse: aviacijos saugumo, komunikacijos, pardavimų, žmogiškųjų išteklių departamentuose. Įmonių spektras platus: oro uostai, avialinijų bendrovės, orlaivių aptarnavimo centrai, tarptautinės aviakompanijos.

„Absolventų įsidarbinimo rodikliai taip pat atskleidžia ir tai, kad aviacijos vadybos specialistų poreikis industrijoje yra labai didelis ir pagal įvairias prognozes  – sparčiai augantis ir augsiantis ateityje“

Kazimiero Simonavičiaus universiteto Verslo mokyklos direktorė Deimantė Žilinskienė teigia: „Tinkamą studentų parengimą darbui aviacijos industrijoje iškart po studijų baigimo sąlygoja keli pagrindiniai aspektai: glaudus bendradarbiavimas su verslu (studijų metu atliekamos praktikos aviacijos įmonėse, kuriose studentai įgyja praktinės patirties ir turi galimybę iš arčiau pažinti industriją), tarptautiškumas (KSU dėsto tarptautiniu lygmeniu žinomi aviacijos ekspertai – praktikai) ir daugiakultūrė aplinka, būdinga aviacijos įmonėms. Taip pat siekiame, kad bakalauro baigiamieji darbai būtų orientuoti į realių aviacijos organizacijų veiklos, procesų tobulinimus, o tai leidžia studentui dar geriau įsigilinti į industriją, gerinti ekspertines žinias bei tobulinti analitinius, kritinio mąstymo gebėjimus“.

„Žinoma, šie Aviacijos vadybos absolventų įsidarbinimo rodikliai taip pat atskleidžia ir tai, kad aviacijos vadybos specialistų poreikis industrijoje yra labai didelis ir pagal įvairias prognozes  – sparčiai augantis ir augsiantis ateityje”, – teigia Verslo mokyklos direktorė.

 

Dalinkis:

GRĮŽTI