fbpx

Data: 2016 m. gruodžio 1 d.
Laikas: 17.30 – 19.45 val.
Trukmė: 3 ak. val.
Vieta: Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius
Kaina: nemokamai
Lektoriai: T. Čeponis – Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento vyr. specialistas, ir A. Čepukėnas – Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento vyr. specialistas

Domiesi saugumo ir gynybos klausimais? Nori daugiau sužinoti apie informacinius karus bei kylančias grėsmes mūsų valstybei? Nori būti tikras, ką reikėtų daryti iškilus grėsmei bei kaip prisidėti prie Lietuvos gynybos ir saugumo stiprinimo?

Groudžio 1d. Kazimiero Simonavičiaus universitetas kartu su Krašto apsaugos ministerija kviečia visus į atvirą nacionalinio saugumo seminarą „Saugumas ir piliečių vaidmuo ginant tėvynę, kurį sudarys 3 pranešimai:

1. Priešiškos informacinės operacijos Lietuvoje. Pranešėjas – T.Čeponis Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento vyr. specialistas;
2. Istorija kaip informacinio karo ginklas. Pranešėjas – T.Čeponis Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento vyr. specialistas;
3. Piliečių vaidmuo ginant šalį. Pranešėjas – A. Čepukėnas, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento vyr. specialistas.
 
Kiekviena valstybė gali susidurti su įvairiais iššūkiais, keliančiais pavojų ir grėsmę jos tolesniam veikimui ir piliečių saugumui ir gyvybei. Šiuolaikinis karas pasižymi tuo, kad informacinės kovos priemonės yra ne mažiau svarbios nei konvencinės karinės priemonės. Informacinėmis kovos priemonėmis siekiama palaužti valią priešintis, daryti įtaką sprendimo priėmimo pro¬cesui ir įtvirtinti savo galią.Visuomenės valia priešintis palaužiama atviros propagandos būdu per visas informavimo priemones plati¬nant tam tikrus simbolius, iškraipytus faktus arba tiesioginį melą.
 
Lietuvos piliečių domėjimasis saugumo ir gynybos klausimais, bei jų informuotumas apie elgesį iškilus grėsmėms neabejotinai yra vieni svarbiausių valstybės saugumo veiksnių.
 
Visi piliečiai gali prisidėti prie Lietuvos saugumo ir gynybos stiprinimo prisijungdami prie Krašto apsaugos savanorių pajėgų arba Lietuvos šaulių sąjungos.

Registracija

[contact-form-7 id=”5861″]

Papildoma informacija:

Agnė Bružaitė
Mob. tel. +370 624 62049

El. p. krc@ksu.lt

Dalinkis:

GRĮŽTI