fbpx

Data: 2016 m. gruodžio 9 d.
Laikas: 10.15 – 17.35 val.
Trukmė: 8 ak. val.
Vieta: Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius
Kaina: 200 Eur
Lektorius: Mindaugas Voldemaras
Kviestinis svečias: Gediminas Balodas

Per pastarąjį šimtmetį verslo aplinka smarkiai pasikeitė, tačiau apskaitos metodai beveik nepakito. Vadovai intuityviai jaučia, kad tradicinė kaštų apskaita nepadeda atsakyti į taktinius klausimus. Paradoksalu, kad geriausi vadybos sprendimai priimami tuomet, kai vadovai supranta kaštų apskaitos netinkamumą ir jį apeina, pasitelkę verslininko intuiciją arba individualius skaičiavimus.

Tradicinė kaštų apskaita nepadeda įmonių vadovams identifikuoti tikrųjų verslo problemų, nustatyti jų prioritetą ir susitelkti į sprendimą. Kaštų apskaita ydingai remiasi prielaida, kad dideli vietiniai efektyvumai veda prie visuotinio, globalinio efektyvumo; kitaip sakant, kad jei maksimaliai bus padidinti visų sistemos grandžių individualūs efektyvumai, tai dėl to maksimaliai padidės ir sistemos globalinis efektyvumas. Eli Godrattas yra pasakęs: “Kaštų apskaita yra didžiausias produktyvumo priešas”.

Tuo tarpu Apribojimų Teorijos Pralaidumo apskaita pateikia rodiklius, kuriais remdamiesi galime apskaičiuoti bet kurio vadybinio sprendimo poveikį įmonės galutiniam rezultatui. Ar investuoti į naują įrenginį? Ar suteikti klientui nuolaidą? Kurį gaminį gaminti – šį ar aną? Ar priimti dar vieną pardavėją, ir jei taip, kokius pardavimo tikslus jam kelti?

Seminaro tikslas

Supažindinti su praktiniu Pralaidumo apskaitos taikymu įmonėse.

Kam skirtas seminaras?

Įmonių vadovams, finansų vadovams, pardavimo vadovams.

Po seminaro:

Dalyviai išmoks apskaičiuoti pagrindinius pralaidumo apskaitos rodiklius bei valdyti pinigų srautus Cash On Hand principu.

PROGRAMA

Pirma dalis
10.15 val.

  • Kodėl žmonės elgiasi taip, kaip juos matuoja?
  • Kokios tradicinės kaštų apskaitos prielaidos yra klaidingos ir kodėl ji netinkama vadybos sprendimams priiminėti?
  • Kaip pralaidumo apskaitos taikymas padeda organizacijoms uždirbti daugiau pinigų?
  • Pralaidumo apskaitos rodikliai ir formulės jiems apskaičiuoti: T, TVC, OE, I, NP, ROI

Pietų pertrauka
13.30-14.20 val.

Antra dalis
14.20 val.

  • Išlaidų eilučių teisingas paskirstymas į investicijas (I), tiesioginius kintamus kaštus (TVC) ir fiksuotąsias veiklos išlaidas (OE).
  • Finansinių pardavimų tikslų formulavimas įmonėje, naudojančioje pralaidumo apskaitą
  • Kaip elgtis, kai pinigai tampa įmonės veiklos apribojimu?
  • Pinigų srautų valdymas: kiek mums liks (trūks) pinigų kitą savaitę, kitą mėnesį, kitą ketvirtį?

Pabaiga
17.35 val.

Lektorius

Mindaugas Voldemaras vadovauja bendrovei TOC Sales and Marketing, kuri vienintelė Lietuvoje specializuojasi užtikrinti B2B kompanijoms nuolatinį pardavimų srautą Lietuvos ir eksporto rinkose. Taikydama TOC ir Lean šiuolaikinės vadybos metodus, Mindaugo vadovaujama komanda padeda savo klientams pertvarkyti pardavimų padalinius, kad šie dirbtų srauto principu ir generuotų kuo didesnę pridėtinę vertę.

Mindaugas Voldemaras yra baigęs Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto žurnalistikos specialybę, mokėsi ISM Executive School, stažavosi TOCICO (Las Vegase, 2010 ir Niujorke, 2011). Baigęs bakalauro studijas dirbo marketingo vadovu IT įmonėje “MicroLink Lietuva”, vėliau buvo paskirtas tuomet didžiausios Baltijos šalyse IT sprendimų ir paslaugų kompanijos “MicroLink Group” komunikacijos vadovu. Nuo 2006 m. ėmėsi savo verslo, įsteigė viešųjų ryšių ir B2B marketingo agentūrą, kuri konsultavo tarptautines kompanijas “ByteLife Solutions”, “VMware”, EMC, SAP, “Mažeikių nafta” (dabar “Orlen Lietuva”), “Siemens”, TELE2, “Olympic Casino”, ATEA ir kt.

Nuo 2012-ųjų Mindaugo vadovaujama kompanija susitelkė į paslaugų teikimą pardavimų valdymo srityje. Tarp pastarųjų metų TOC Sales and Marketing, UAB klientų tokios įmonės kaip “Geralda”, “Umega”, “Ventmatika”, “Venipak”, “Paysera”, “Grigeo Grigiškės”, TEO LT, “Transimeksa”, “Kriautė”, “Ramundas GM”, “Neriba.lt”, “Baltimax”, “Artilux NMF”, “GlasKeller”, “Švytėjimas”, “Rifas”, “Litexpo” ir tuzinas kitų.

Kviestinis svečias

Gediminas Balodas konsultuoja verslo įmones nuo 2005 metų ir yra Goldratt Schools mokinys. Gediminas be Goldratt Schools dar yra studijavęs Avraham Goldratt Institute JAV ir įgijęs Jonah kvalifikaciją. Gediminas taip pat yra TOCICO sertifikuotas diegimo ekspertas.

Gediminas yra konsultavęs sekančias įmones: ALNA Software, Hronas, Lietpak, OGK-1, LBL Poligrafservis, Sberbank, Pegas Touristik, RosRegionRazvitie, RusHydro, Helisota, KG Constructions, MWC ir kitas.

Prieš pradėdamas konsultavimo veiklą Gediminas dirbo finansų direktoriumi įmonėse Betonika ir Linas ir viza (dabar “Linas Agro”).

Gediminas kartu su savo kolega Vitalijum Čičiškinu yra TOC algoritmais pagrįstos atsargų valdymo programinės įrangos MainWay bendraautoriai.

Seminaro medžiaga ir pažymėjimai

Asmenys, dalyvavę kursuose gaus dalomąją paskaitų medžiagą, seminaro vaizdo įrašą ir dalyvavimą patvirtinančius pažymėjimus.

Į kainą yra įskaičiuoti pietūs ir kavos pertraukėlės.

DĖMESIO: šis seminaras yra 11-asis iš 12 seminarų ciklo Pardavimų valdymas pagal Lean ir Apribojimų teoriją.

Registracija

[contact-form-7 id=”4503″]

Kontaktai

Agnė Bružaitė
Mob. tel. +370 624 62049

El. p.: krc@ksu.lt

Dalinkis:

GRĮŽTI