fbpx

Kazimiero Simonavičiaus universiteto Teisės ir technologijų instituto Studentų mokslinė draugija kviečia į atvirų paskaitų ciklą „Teisė kitu kampu“. Šios paskaitos skirtos visiems, kurie nori tobulinti save kaip būsimą karjeros asmenybę, susipažinti su kitokiu teisiniu požiūriu ir diskutuoti aktualiausiomis teisės bei socialinėmis temomis. Paskaitų metu sulauksime žinomų svečių iš įvairių teisės bei karjeros konsultavimo sričių. Tikimės, jog šios atviros paskaitos padės kiekvienam tobulėti bei įgauti naujų kompetencijų, kurias galėsite panaudoti savo profesiniame kelyje.

Kviečiame į nuotolinę paskaitą ,,Kokių darbuotojų reikia šiandieninei rinkai?“ Paskaitos metu apžvelgsime šių dienų darbo rinkos ypatybes ir ateities perspektyvas, paklausiausius (iš darbdavių pusės) darbuotojus pagal darbo sritis, pareigas, kokie jiems keliami reikalavimai ir kokių atlyginimų galima tikėtis.

Paskaita vyks nuotoliniu būdu kovo 16 d. 18 val. Prisijungimai bus siunčiami tik užsiregistravusiems dalyviams. Registracija vyksta iki kovo 11 d. imtinai. Registracijos nuoroda: https://forms.office.com/r/V24CkNHfhx

Paskaitą ves – Rita Karavaitienė –„CV-Online LT“– personalo paieškos ir atrankos bendrovės marketingo vadovė, ryšių su visuomene atstovė, lektorė, kuri jau daugiau nei 15 metų aktyviai stebi, tyrinėja ir analizuoja darbo rinką, dalinasi sukaupta informacija, žiniomis bei įžvalgomis apie darbo rinkos situaciją ir jos pokyčius.

Rita veda seminarus darbo paieškos klausimais, konsultuoja įmones personalo srities klausimais, pradedant darbo skelbimų paruošimu, papildomų darbuotojų paieškos priemonių parinkimu, bei baigiant – darbdavio įvaizdžiu.

Jos atsakomybėje – šie prekių ženklai:

Kilus klausimams maloniai prašome kreiptis: olegas.beriozovas@ksu.lt arba tel. 860914472.

Dalinkis:

GRĮŽTI