fbpx

Kazimiero Simonavičiaus universiteto Teisės ir technologijų instituto Studentų mokslinė draugija kviečia į atvirų paskaitų ciklą „Teisė kitu kampu“. Šios paskaitos skirtos visiems, kurie nori tobulinti save kaip būsimą karjeros asmenybę, susipažinti su kitokiu teisiniu požiūriu ir diskutuoti aktualiausiomis teisės bei socialinėmis temomis. Paskaitų metu sulauksime žinomų svečių iš įvairių teisės, mokslo bei karjeros konsultavimo sričių. Tikimės, jog šios atviros paskaitos padės kiekvienam tobulėti bei įgauti naujų kompetencijų, kurias galėsite panaudoti savo profesiniame kelyje.

Kviečiame į nuotolinę paskaitą: ,,Akademinė etika studijų procese: iššūkiai ir sprendimai‘‘. Paskaitą skaitys Akademinės etikos procedūrų kontrolieriaus tarnybos tyrėjai mokslininkai.

Paskaita vyks nuotoliniu būdu vasario 22 d. 15.30 val. Prisijungimai bus siunčiami tik užsiregistravusiems dalyviams. Registracija vyksta iki vasario 20 d. imtinai. Registracijos nuoroda: https://forms.office.com/r/rUxNpBygqS

 Paskaitos metu bus nagrinėjamos šios pagrindinės potemės:

“Akademinė etika studijų procese“ dr. Julija Umbrasaitė – susipažinsite su akademinės etikos nuostatų raida studijų procese, išgirsite apie tai, kokie akademinės etikos pažeidimai pastebimi ir kokios jų pasekmės. Taip pat kartu vertinsime tekstų sutaptis ir spręsime, ar konstatuotinas plagiatas.

„Akademinės etikos užtikrinimo organizuojant studijas nuotoliniu būdu“ dr. Eglė Ozolinčiūtė – išgirsite apie Lietuvos mokslo ir studijų institucijose  patiriamus iššūkius, kilus pandemijai ir proaktyviai pasitikrinsime, ar mūsų aukštoji mokykla organizuoja nuotolines studijas taip, kad būtų užkirstas kelias akademinės etikos pažeidimams studijų, ypač atsiskaitymų, metu.

„Mokslinių tyrimų ir publikavimo etikos pažeidimų piniginė vertė: tyrėjo sukeliami nuostoliai“ dr. Loreta Tauginienė – sužinosite, kokius pirminius finansinius nuostolius gali sukelti tyrėjo neetiški veiksmai galimai pažeidimus publikavimo etiką.

Nuotolinio renginio metu gali būti fotografuojama, užpildę registraciją jūs sutinkate, jog renginio organizatorius gali daryti nuotraukas, kurios talpinamas KSU socialinėje medijoje bei www.ksu.lt

Registracijos duomenys niekur neviešinami, laikomasi asmens duomenų apsaugos reikalavimų.

Kilus klausimams maloniai prašome kreiptis: olegas.beriozovas@ksu.lt arba tel. 860914472.

Dalinkis:

GRĮŽTI