fbpx

Data: 2017 m. rugsėjo 25 d.
Laikas: 13.00 – 18.00 val.
Vieta: LR Seimo rūmai, Gedimino pr. 53, Vilnius
Kaina: nemokamai
Organizatorius: Kazimiero Simonavičiaus universitetas (KSU)

Konferenciją globoja Lietuvos Respublikos Seimo Švietimo ir mokslo komitetas. Poziciją kartu su KSU formuoja LR Kultūros ir Vidaus reikalų ministerijos.

Registracija baigėsi.

Konferencija „Socialinės inovacijos ir regionų plėtra“ yra skirta tarptautinio projekto SI-DRIVE rezultamas aptarti.

Konferencijos metu bus remiamasi ketverių metų trukmės tarptautinio ‘Social Innovation – Driving Force of Social Change’ (SI-DRIVE) projekto rezultatais, apimančiais ES šalis bei kitus pasaulio regionus, ir praktiškai pritaikomais Lietuvos regionų plėtrai.

Kam naudinga dalyvauti?

Konferencijoje kviečiami dalyvauti visi, suinteresuoti socialinėmis inovacijomis ir regionų plėtra, – nacionalinės ir vietinės valdžios atstovai, politikos formuotojai ir įgyvendintojai, mokslininkai, tyrėjai ir ekspertai, socialiniai partneriai ir kiti.

Konferencijos medžiaga ir pažymėjimai

Asmenys, dalyvavę konferencijoje gaus pranešimų medžiagą ir dalyvavimą patvirtinančius pažymėjimus. Renginys registruotas valstybiniame kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registre.

Programa

Konferencijos programą atsisiųskite čia

Konferencija apibendrins socialinių inovacijų tyrimų rezultatus ir sieks atsakyti į klausimus:

    • kodėl Lietuvoje socialinės inovacijos nėra pakankamai išplėtotos?
    • kokios priežastys lemia Lietuvos regionų tuštėjimą, demografinės padėties ir inovacinio potencialo mažėjimą?
    • kokios yra inovacijų plėtros prielaidos, modeliai ir galimybės?

Nagrinėsime, kokie sprendimai galėtų iš esmės pagerinti regionų situaciją, kokie praktiniai veiksmai padidintų socialinių inovacijų veiksmingumą ir regionų konkurencingumą.

Analizuosime, koks regionų sumaniosios specializacijos ir regioninės tapatybės santykis bei socialinis ir ekonominis poveikis regionų plėtrai.

Diskutuosime apie socialinių inovacijų įtaką formuojant kūrybinį (inovacinį) regioną (kultūros ekonomika, technologijos, smart administravimas, švietimas, darbo modernizavimas, kt.), socialinių inovacijų įtaką smart regiono ir miesto kūrimui.

Kaip konferencijos išvados bus formuluojamos socialinių inovacijų ir inovacinio potencialo didinimo nuostatos, strateginiai naujosios regionalizacijos prioritetai bei alternatyvos artimiausiai politinei darbotvarkei.

Konferencija orientuota į diskusiją, siekiant suformuoti praktiškai naudingas ir pritaikomas strategines nuostatas, planines socialinių inovacijų plėtros gaires, šiuolaikiškus regioninės plėtros principus.

Papildoma informacija:

Jūratė Balčiūnaitė
Projektų plėtros skyriaus vadovė

tel. 8 5 219 5657, +370 614 15741
el. p. jurate.balciunaite@ksu.lt

Deimantė Budriūnaitė
Verslo mokyklos direktorė

Tel. +370 653 30084
el. p. deimante.budriunaite@lki.lt

Dalinkis:

GRĮŽTI