fbpx

Data: 2017 m. kovo 25 d.
Laikas: 12.00 – 14.00 val.
Trukmė: 2 val. (120 min.)
Vieta: Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius
Kaina: nemokamai
Pranešėjai: Tomas Toleikis ir Ramūnas Karpuška

Lotynų kalbos žodžiai Curriculum Vitae (sk. kurikulium vytė) reiškia gyvenimo kelią, t.y. jo aprašymą, biografiją. Ši sąvoka vartojama visame pasaulyje, Lietuvoje vis dažniau aptinkamas lietuviškas pavadinimas – gyvenimo aprašymas (reziumė).

Gyvenimo aprašymo kūrimas nėra paprastas procesas, jam reikia pasiruošti: surinkti reikiamą informaciją apie savo darbo patirtį, apgalvoti motyvacinio laiško pagrindinius aspektus, kuriuos norėtumėte pabrėžti. Taip pat vertėtų nuspręsti, kokį įspūdį siekiate sudaryti būsimam darbdaviui ir būtinai apgalvoti, kokio konkrečiai darbo ieškote.

Paskaitos metu darbo paieškų portalo CVbankas.lt vadovas Tomas Toleikis papasakos, ką ir kaip daryti ir ko verčiau nedaryti asmenims, ieškantiems darbo. Pristatymas apims visą darbo paieškos procesą, nuo CV, motyvacinio laiško rašymo iki pasirengimo darbo pokalbiui.

Ramūnas Karpuška atskleis 3 paslaptis, kaip jaunas žmogus gali susikurti visiškai laisvą gyvenimą, be investicijų, be diplomų ir nedirbant svetimiems.

Paskaitos tikslas

Papasakoti apie darbo paieškų, CV rengimo, darbo pokalbių ypatumus ir įkvėpti siekti svajonių karjeros.

Kam skirta paskaita?

Studentams, jaunimui, žmonėms kurie ieško darbo.

Pranešėjai

Tomas Toleikis – portalo CVbankas.lt vadovas. Su internetiniais darbo paieškos portalais dirba jau 9 metus, per kuriuos matė gausybę tiek sėkmingų, tiek nevykusių darbo paieškos atvejų.

Ramūnas Karpuška – padeda jauniems žmonėms atrasti savo mylimą veiklą ir parodo veiksmingiausius būdus kaip iš jos uždirbti. Video marketingas, klientų pritraukimas ir pardavimų didinimas, asmeninis ugdymas bei „nematymo“ blokų pašalinimas – tai 3 kryptys, kuriose labiausiai padeda klientams tobulėti. R. Karpuška dirba su geriausiais pasaulyje marketingo specialistais ir kuria jiems pardaviminius video, padeda optimizuoti verslo sistemas. Taip Ramūnas gauna pačius naujausius metodus padidinti pardavimus internetu, kuriais dalinasi su Lietuvos klientais. Lietuvoje Ramūnas organizuoja tiesiogines transliacijas internetu, kuriose dalijasi formulėmis ir sėkmės principais su žmonėmis, kurie nori uždirbti iš savo mėgstamos veiklos ar tiesiog tapti savo likimo šeimininkais.

Registracija

[contact-form-7 id=”8428″]

Papildoma informacija:

El. p. krc@ksu.lt

Dalinkis:

GRĮŽTI