fbpx

Data: 2017 m. kovo 15 d.
Laikas: 18.00 – 21.00 val.
Trukmė: 4 ak. val.
Vieta: Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius
Kaina: 25 €
Lektorius: Tomas Lekavičius
Mokymų lygis: pradedantiesiems

Emocinio intelekto įgūdžiai yra slaptasis įtakingiausių ir sėkmingiausių žmonių ginklas. Sugebėjimas suprasti save ir kitus, atpažinti ir valdyti emocijas dažnai lemia ne tik aukštesnes pareigas darbe, didesnius pardavimus, patikimesnius partnerius, stabilesnį augimą, bet ir didesnį pasitenkinimą gyvenimu. Efektyviausios komandos ir stipriausi lyderiai prieš laimėdami išorėje, pirmiausia laimi viduje.

Seminaro metu apimsime tiek vidinį, psichologinį/emocinį pasiruošimą, tiek sugebėjimus dirbti su kitais žmonėmis bei jiems vadovauti.

Mokymų tikslas

Supažindinti su emociniu intelektu paremta lyderyste ir tarpusavio bendradarbiavimu, siekiant maksimalių rezultatų, aukštos energijos ir didesnio pasitenkinimo komandiniu darbu.

Kam skirti mokymai?

Įvairių sričių profesionalams, siekiantiems maksimalių rezultatų tiek komandiniame darbe, tiek vadovavime. Lyderiams ir turintiems ambicijų tokiais tapti, kurie įveikinėja iššūkius, didesnius už juos pačius.

Po mokymų:

Dalyviai įgys pagrindines emocinio intelekto, pokyčių psichologijos, komandinio darbo ir lyderystės žinias; supras komandos ir asmeninių tikslų sąveiką ir svarbiausius aspektus tiek iš komandos nario, tiek iš komandos lyderio pusių; gebės efektyviai dirbti komandoje, naudojantis pažangiais emocinio intelekto metodais; supras kaip naudotis ugdomaisiais pokalbiais, socialiniu intelektu ir praktiniu neuromokslu siekiant tapti įkvepiančiu lyderiu; pasirengs vykdyti realius pokyčius savo aplinkoje, siekiant aukščiausių rezultatų.

Uždaviniai

 1. Pristatyti komandinio darbo, lyderystės ir emocinio intelekto sąvokas.
 2. Suprasti ugdančiųjų santykių konceptą ir kuo jis, paremtas praktiniu neuromokslu, yra ypatingai aktualus siekiant pačių svarbiausių tikslų: tiek asmeninių, tiek komandos.
 3. Suvokti skirtumus tarp komandų ir žmogiškųjų santykių vystymosi etapų.
 4. Išmokti seminaro metu įgytas žinias pritaikyti konkrečioms situacijoms dalyvių organizacijose, spręsti realias problemas, vykdyti efektyvius pokyčius ir priimti sprendimus, kurie nuosekliai kurtų teigiamą vertę ilguoju laikotarpiu.

PROGRAMA

Pirma dalis
18.00 val.

 • Įžanga, susipažinimas su lektoriumi ir vieni kitais.
 • Lūkesčiai, svarbūs klausimai iš dalyvių.
 • Emocinis intelektas ir socialinis intelektas.
 • Hormonų ir kitų fiziologinių elementų svarba bei įtaka
 • Stresas darbe ir kaip jį kontroliuoti.
 • Komandinio darbo, lyderystės suvokimas ir požiūrio provokacija.

Kavos pertraukėlė
19.15-19.30 val.

Antra dalis
19.30 val.

 • Komandos tikslų ir asmeninių tikslų sąveika.
 • Komandos vystymosi etapai ir kaip juos panaudoti efektyviausiam darbui.
 • Realių patirčių analizė ir situacinių problemų sprendimas
 • Seminaro dalyvių tolimesnių žingsnių strategija, informacijos pritaikymas kasdienybėje.

Pabaiga
21.00 val.

Lektorius

Tomas Lekavičius – pokyčių treneris, įvairiuose projektuose bei versluose kaip įkūrėjas, lyderis ar komandų narys padėjęs šimtams žmonių (nuo Kanados iki Kinijos) ir dešimtims įmonių (nuo smulkaus lietuviško verslo iki tarptautinių korporacijų) įgyvendinti didesnius ar mažesnius pokyčius, plėsti savo įtaką ir spręsti sunkias problemas. Organizavęs ir vedęs regionines bei tarptautines konferencijas, renginius. Gyvenęs Malaizijoje ir dirbęs transformacinės edukacijos kompanijoje “Mindvalley”, kaip “skaitmeninis klajoklis” (digital nomad) keliavęs Ispanijoje, šiuo metu savo aistrą tobulėjimui Tomas išreiškia vystydamas įvairias idėjas, vadovaudamas tarptautiniams IT projektams, konsultuodamas individualius asmenis ir organizacijas, vesdamas mokymus.

Seminaro medžiaga ir pažymėjimai

Asmenys, dalyvavę seminare gaus dalomąją paskaitų medžiagą ir dalyvavimą patvirtinančius pažymėjimus.

Registracija

[contact-form-7 id=”423″]

Kontaktai

Agnė Bružaitė
Mob. tel. +370 624 62049

El. p. krc@ksu.lt

Dalinkis:

GRĮŽTI