fbpx

Data: renkama grupė
Trukmė: 4 ak. val.
Vieta: Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius
Lektorė: Lina Rainienė

Tema labai aktuali, kadangi elektroniniai ryšiai įsiskverbę į visas visuomenės gyvenimo sritis. Patys elektroniniai ryšiai yra paslauga, dėl kurios teikimo susiklosto teisinai santykiai. Be to, naudojant elektroninius ryšius yra teikiamos kitos paslaugos, dėl kurių taip pat susiklosto atskiri teisiniai santykiai. Kilus ginčui dėl paslaugų klientai dažnai negeba įvardinti dėl kokių konkrečiai teisinių santykių kilo ginčas, teisingai identifikuoti ginčo teisinius santykius turi gebėti teisinę konsultaciją klientui teikiantis asmuo.

Seminaro tikslas

Atskleisti elektroninių ryšių santykį su kitomis paslaugomis: turinio paslaugomis, informacinės visuomenės paslaugomis. Atskleisti su paslaugomis susijusių teisinių santykių specifiką.

Kam skirtas seminaras?

Advokatams ir advokatų padėjėjams.

Po seminaro dalyviai:

– gebės identifikuoti teisinių santykių rūšį informacinių technologijų srityje: kokia konkreti paslauga ar jų grupė teikiama.
– gebės tinkamai priskirti taikytinas teisės normas.
– įgys kompetencija taikomojoje praktikoje atstovaujant klientus.

Nagrinėjamos temos:

  1. Elektroniniai ryšiai: balso ir duomenų perdavimo specifika.
  2. Turinio paslaugos: kaip atskirti transliavimą nuo duomenų perdavimo.
  3. Informacinės visuomenės paslaugos.
  4. Paslaugų identifikavimas ir atribojimas.

Lektorė

Lina Rainienė – nuo 2014 Kazimiero Simonavičiaus universiteto lektorė. Profesinė patirtis: nuo 2011 Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos direktoriaus pavaduotoja (2004-2011 Teisės departamento direktorė). Europos elektroninių ryšių reguliuotojų institucijos narė, Europos pašto reguliuotojų institucijos narė.

Išsilavinimas: 2001 metais baigtas Vilniaus Universitetas, Teisės fakultetas ir įgytas Teisės magistras; 2007 metis baigtas Mykolo Romerio Universitetas, įgytas Viešojo administravimo magistras (Europos Sąjungos politika ir administravimas).

Ekspertinės sritys: Europos Sąjungos ekspertė (informacinės technologijos, elektroniniai ryšiai).

Seminaro medžiaga ir pažymėjimai

Asmenys, dalyvavę seminare gaus dalijamąją paskaitų medžiagą ir dalyvavimą patvirtinančius pažymėjimus.

Pažymime, kad Kazimiero Simonavičiaus universitetas (KSU) nuo 2017 m. balandžio 27 d. yra įtrauktas į Lietuvos advokatūros akredituotų institucijų sąrašą.

Registracija

[contact-form-7 id=”9213″]

Kontaktai

El. p.: krc@ksu.lt

Dalinkis:

GRĮŽTI