fbpx

Data: 2016 m. lapkričio 30 d.
Laikas: 16.00 – 17.30 val.
Trukmė: 2 ak. val.
Vieta: Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius
Kaina: nemokamai
Lektorius: Darius Verbyla

Mėgsti lėktuvus ir svajoji apie karjerą aviacijos sektoriuje? Norėtum dirbti arba vadovauti avialinijoms, oro uostams ir jų padaliniams bei kitoms su aviacija susijusioms kompanijoms, kurios kartu sukuria 3 proc. pasaulinės ekonominės produkcijos ir gauna daugiau nei 460 mlrd. Eur pajamų per metus?

Jei taip, kviečiame lapkričio 30 d. atvykti į KSU organizuojamą atvirų durų dieną – „Aviacija – ne tik stiuardesės ir pilotai“ ir  sužinoti, kaip įsitraukti į aviacijos sektorių, kuris turi daugiau nei 55 mln. darbo vietų.

Susitikimo metu pristatysime Aviacijos vadybos studijų programą ir papasakosime apie karjeros galimybes, supažindinsime su aviacijos naujienomis ir šio sektoriaus ateities perspektyvomis bei aprodysime studijų erdves naujuose KSU namuose.

Kas yra Aviacijos vadyba?

Aviacijos vadyba – tai pirmoji ir vienintelė tokia studijų programa Lietuvoje. Čia mokysies iš pasaulinių aviacijos žinovų – daugiau nei pusė dėstytojų iš užsienio: D. Britanijos, Vokietijos, Graikijos ir kt. šalių. Turėsi galimybę kartu mokytis UAB „BAA Training“ ir įgyti komercinės aviacijos piloto licenziją.

Studentai, baigę KSU aviacijos vadybos studijas, pretenduoja tapti geidžiamiausiais specialistais avialinijose, oro uostuose, orlaivių techninės priežiūros įmonėse, keleivių ir orlaivių antžeminio aptarnavimo bendrovėse, turizmo bendrovėse bei kitose aviacijos sektoriaus valstybinėse ir tarptautinėse organizacijose.

 

Registracija

[contact-form-7 id=”5861″]

Papildoma informacija:

Agnė Bružaitė
Mob. tel. +370 624 62049

El. p. krc@ksu.lt

Dalinkis:

GRĮŽTI