fbpx

Data: 2017 m. lapkričio 21 d.
Trukmė: 8 ak. val.
Laikas: 09.00 – 16.00 val.
Vieta: Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius
Kaina: 70 €
Lektorius: prof. dr. Ryšardas Burda

Apklausa dažniausiai atliekamas veiksmas ikiteisminio tyrimo ir bylos nagrinėjimo teisme  veiksmas. Nuo jo dažniausiai priklauso ikiteisminio tyrimo ir teisminio bylos nagrinėjimo sėkmė. Ginant įtariamąjį ar atstovaujant liudytoją ar nukentėjusįjį, advokatas yra tas asmuo, nuo kurio gebėjimų žaibiškai reaguoti į dalyvių veiksmus, priklauso net žmonių likimai. Advokato taktika apklausoje yra mažai nagrinėtas dalykas kriminalistinėje ir baudžiamojo proceso literatūroje. Šio seminaro tikslas kompensuoti aukščiau paminėtas spragas.

Seminaro tikslai

Pristatyti apklausos teisinius ir taktinius aspektus; supažindinti su atskirų baudžiamojo proceso subjektų apklausos ypatumais; atskleisti apklausos taktikos ypatumus nagrinėjant baudžiamąsias bylas teisme.

Kam skirtas seminaras?

Advokatams ir advokatų padėjėjams.

Po seminaro dalyviai:

Dalyviai bus supažinę su apklausos teisiniais ir taktiniais atlikimo aspektais, žinos apie atskirų proceso dalyvių apklausos taktikos ypatumus, gebės atlikti apklausas teisme.

Nagrinėjamos temos:

  1. Apklausos teisiniai ir taktiniai pagrindai
  2. Apklausos taktika ikiteisminio tyrimo taktika
  3. Atskirų proceso dalyvių apklausos taktikos ypatumai
  4. Apklausos teisme taktikos ypatumai
  5. Advokato gynybos ar atstovavimo taktika apklausoje

Lektorius

Prof. dr Ryšardas Burda – buvęs VRM tardytojas, 1994-2007 m. MRU docentas, 2007-2013 m. – STT darbuotojas, 2013 m.- iki dabar KSU Teisės fakulteto profesorius. Nuo 2014 m. praktikuojantis advokatas. Publikacijos baudžiamojo proceso, kriminalistikos ir viešosios teisės srityse. Lietuvos kriminalistų draugijos ir Lietuvos teisininkų draugijos narys.

Seminaro medžiaga ir pažymėjimai

Asmenys, dalyvavę seminare gaus dalijamąją paskaitų medžiagą ir dalyvavimą patvirtinančius pažymėjimus.

Pažymime, kad Kazimiero Simonavičiaus universitetas (KSU) nuo 2017 m. balandžio 27 d. yra įtrauktas į Lietuvos advokatūros akredituotų institucijų sąrašą.

Registracija

[contact-form-7 id=”9213″]

Kontaktai

El. p.: krc@ksu.lt

Dalinkis:

GRĮŽTI