fbpx

Kurso pradžia: 2024 m. kovo 7 d.

Kurso pabaiga: 2024 m. balandžio 25 d.

Kurso kaina: 189 € (galima mokėti 2 dalimis)

Registracija: https://forms.gle/iPqQrJ36YeMdncpR6

Po registracijos Jūsų nurodytu el. paštu atsiųsime apmokėjimo rekvizitus.

 

Kilus klausimams rašykite: gabija.gudeleviciute@ksu.lt

Apie mokymus

Fashion Academy – tai unikali ir vienintelė Lietuvoje nuotolinė mados karjeros programa, skirta 10-12 klasių moksleiviams ir studentams, svajojantiems apie savirealizaciją ir karjerą mados industrijoje.

8 savaičių mokymų programos metu kiekvieną savaitės ketvirtadienį susipažinsite su įvairių mados sričių profesionalais – nuo garsiausių šalies dizainerių, stilistų iki mados komunikacijos bei technologijų ekspertų. Kiekvienas jų pasidalins savo unikalia patirtimi, darbo iššūkiais ir įkvepiančiomis sėkmės istorijomis, kurios suteiks vertingų žinių, praplės akiratį ir padės geriau suprasti mados pasaulio užkulisius.

Visos programos metu gausite vertingų rekomendacijų ir užduočių, o pasibaigus kursui lauks diplomų įteikimai ir kūrybinės dirbtuvės Kazimiero Simonavičiaus universitete.

Mokymų programa

Kovo  7 d. Mados žurnalistė Greta Kukštaitė ir stilistė Jomantė Vaitkutė papasakos apie mados studijas Lietuvoje, mados žurnalistikos ir stilisto specialybės užkulisius ir kaip įsitvirtinti mados pasaulyje dar studijuojant universitete.
Kovo 14 d. Dizainerė Agnė Kuzmickaitė papasakos apie drabužių kūrybos ir dizainerio darbo niuansus, tvarumo svarbą šiuolaikinėje visuomenėje ir kaip atrasti savo kūrybos braižą.
Kovo 21 d. Tarptautinė mados inovacijų (angl. fashiontech) ekspertė, naujos kartos technologijų strategė Odeta Jacė kalbės apie naujausias mados technologijas ir skaitmeninius sprendimus, pasidalins ateities įžvalgomis ir kokių pokyčių industrijoje galime tikėtis netolimoje ateityje. Taip pat atskleis, kas tie mistiniai trys pagrindiniai inovacijų sprendimai – physical, phygital ir digital.
Kovo 28 d. Mados prekių ženklų skaitmeninės rinkodaros specialistė Ieva Solominė atskleis, kaip atrodo darbas su mados e-komerciją tarptautinėse lyderiaujančiose kompanijose. 13 metų patirtį mados rinkodaroje turinti specialistė atskleis kas įmonėms padeda pasiekti efektyvių marketingo ir verslo tikslų.
Balandžio 4 d. Vienintelės Lietuvoje aukštosios mados siuvinėjimo titulą turinti dizainerė, lektorė ir verslininkė Valerija Fic-Brasė –  technologė, išmananti visas įmanomas siuvinėjimo technikas, papasakos apie tekstilės apdirbimo, perdirbimo ir dekoravimo technologijas bei išskirtinio darbo savybes ir užkulisius.
Balandžio 11 d. Prabangos prekių konsultavimo agentūros „Marke” įkūrėja, buvusi „Farfetch” klientų plėtros vadovė Europoje Milda Čergelytė papasakos, kaip atrodo darbas paslaptingame prabangos prekių sektoriuje, apie studijas Londono Mados koledže, Londono Šiuolaikinio Meno koledže ir praktika Paryžiaus Haute Couture mokyklose bei kaip jai pavyko įsitvirtinti pasaulinėje mados rinkoje.
Balandžio 18 d. Modelių agentūros „Duo Management” įkūrėjos, profesionalus modelių duetas Diana Balaišytė ir Dovilė Viršilaitė pasidalins daugiau nei dešimties metų patirtimi mados industrijoje, darbu su garsiausiais mados namais ir leidiniais bei modelio darbo specifika su kuria susiduria ne tik šios srities atstovai, bet ir visa profesionalų komanda.
Balandžio 25 d. Socialinių mokslų daktaras, Kazimiero Simonavičiaus ir Vilniaus dizaino kolegijos profesorius, devynių knygų albumų apie mados ir gyvensenos kultūrą autorius Eugenijus Skerstonas supažindins su išvaizdos kultūra ir istorija bei papasakos kaip įvertinti visus mados fenomeno raiškos pavidalus.

Lektoriai

Registracija

Kilus klausimams rašykite:

gabija.gudeleviciute@ksu.lt