fbpx

Mediacijos praktiniai mokymai

2020.09.12-13

Trukmė: 16 val. (09:30-17:30 val.)

Kaina: 199 eurų;

Vykdoma registracija.

Registracija

 

Lektorė:

Jolanta Masian

Psichologė, klinikinė psichologė įsigijusi išsilavinimą ir specializaciją VU (Lietuva), SGH (Lenkija), KUL (Lenkija), atitinkanti europinį psichologų kvalifikacijos standartą (EuroPsy sertifikatas), POA narė.

Reguliariai lavina savo profesinius įgūdžius ir kelia kvalifikaciją. Aktyviai dalyvauja profesinėse mokslinėse konferencijose Lietuvoje ir užsienyje skaitydama pranešimus ir vesdama seminarus profesionalams.

Lektorė turi sukaupusi patirtį kuriant ir įgyvendinant efektyvios komunikacijos, asertyvumo, streso įveikos strategijų taikymo, konfliktų sprendimo, profesinio perdegimo profilaktikos psichologinių mokymų programas medicinos bei švietimo įstaigų darbuotojams.

Mokymų ir seminarų vedimo patirtis nuo 1999 metų. Nuolat veda psichologinius mokymus, teorinius ir praktinius seminarus įvairių profesijų atstovams Lietuvoje ir užsienyje.

Mokymų vieta:

Kazimiero Simonavičiaus universitetas (Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius)

Būtina išankstinė registracija, susidarius grupei informuosime apie planuojamą mokymų datą.

Tel. +370 640 78 959, El. p. krc@ksu.lt

Mokymų programos tikslai:

Tobulinti socialines ir psichologines klausytojų kompetencijas.

Supažindinti juos su esminiais save apsaugančio elgesio principais.

Pristatyti asertyvaus elgesio koncepcijas.

Kam skirta:

Psichologams, sociologams, pedagogams, socialiniams darbuotojams, teisininkams (advokatams ir jų padėjėjams, teisėjams ir jų padėjėjams, antstoliams ir jų padėjėjams, ir kitiems užsiimantiems teisine veikla), vadybininkams, konsultantams, personalo ir komunikacijos skyriaus darbuotojams bei visiems, norintiems tapti mediatoriais.

Metodai:

Teorinės paskaitos, prezentacijos, pratimai, žaidimai, vaidmenų žaidimai, grupinės diskusijos, individualios užduotys, užduotys mažoms grupėms, kūrybiškumą lavinantys pratimai, konfliktinių situacijų sprendimo praktika, derybų ir mediacijos simuliacijos bei jų analizė.

Ypatumai:

Mokymai orientuoti į dalyvių praktinių įgūdžių lavinimą, pagristą išsamiomis teorinėmis žiniomis. Siekiant mokymų kokybės, užsiėmimai vyksta nedidelėse grupėse (12-24 asmenys).

Mokymų pažymėjimas

Baigus mokymus, bus išduodamas tai patvirtinantis pažymėjimas, registruotas kvalifikacijos tobulinimo ir renginių registre.

Mokymų programa

  • Psichologinė savisauga. Pagrindiniai principai. Psichologinės ribos. 2 val.
  • Agresyvus, manipuliatyvus, pasyvus, egocentriškas ir asertyvus elgesys. 2 val.
  • Nuostatos ir įsitikinimai, neleidžiantys arba apsunkinantys psichologinių ribų nustatymą ir psichologinės savisaugos principų taikymą. 2 val.
  • Mano asmeninės teisės ir jų gynimo būdai. Kaip apginti savo teises asmeninėse ir socialinėse situacijose. 2 val.
  • Reagavimas į puolimą ir kritiką. Konstruktyvus kritikavimas. 2 val.
  • Asertyvios savo norų, prašymų, lūkesčių pateikimo, jausmų išraiškos technikos. 2 val.
  • Asertyvus elgesys konflikto metu. Asertyvumas santykiuose su klientais. Elgesio būdai, nukreipti į problemos sprendimą. 4 val.
  • Emocijų valdymas. Streso, atsirandančio santykiuose su klientais, valdymo strategijos. Atsipalaidavimo technikos. 2 val.

*Mokymų programos išdėstymas gali keistis.

Daugiau informacijos:
krc@ksu.lt
+ 370 640 78 959