fbpx

Doc. dr. Rasa Levickaitė dalyvavo „Amazing Thailand“ diskusijoje-seminare


2021 d. spalio 19 d. Pramogų ir turizmo industrijų studijų programos vadovė doc. dr. Rasa Levickaitė dalyvavo Tailando turizmo skatinimo organizacijos „Amazing Thailand“ diskusijoje ir turizmo paslaugų pristatymo seminare „Virtual Trade Meet Nordic & Baltic“.

Tailandas – viena iš labiausiai dėl Covid-19 nukentėjusių turizmo šalių, kurios BVP susitraukė 6% būtent dėl prarastų darbo vietų svetingumo ir turizmo sektoriuose.

Tailando turizmo skatinimo organizacija „Amazing Thailand“ inicijavo diskusiją ir turizmo paslaugų pristatymo seminarą, į kurį susirinkę turizmo profesionalai diskutavo apie keliavimo galimybių atnaujinimą žiemos sezonu. Tailandas valstybiniu lygmeniu patvirtino „smėlio dėžės“ (angl. sandbox) keliavimo formą, kuri leidžia turistams mėgautis viešbučių teikiama infrastruktūra su ribojama judėjimo galimybe už nustatytų saugumo ribų. Šiuo modeliu ketina naudotis ir kitos Azijos šalys, kurių BVP ženklią dalį sudaro turizmas ir kurių pagrindinis turistų srautas yra būtent žiemos laikotarpiu.

Dalinkis:

GRĮŽTI