fbpx

Vilniuje vyks unikali vasaros stovykla „Jaunasis aviatorius“


Aviacijos pasaulis yra nuo seniausių laikų žmoniją dominanti ir įtraukianti sfera. Ne paslaptis, kad aviacijos sektorius yra vienas dinamiškiausių ir sparčiausiai besivystantis pasaulyje, tad susidomėjusių niekada nemąžta ir apima įvairiausio amžiaus tarpsnius.

Kazimiero Simonavičiaus universitetas antrus metus iš eilės organizuoja vaikų stovyklą „Jaunasis aviatorius“, kurioje 7-12 metų vaikai susipažįsta su aviacijos pasauliu iš arti. Penkias dienas trunkančios stovyklos metu vaikai įvairiapusiškai prisiliečia prie aviacijos – apsilanko lėktuvo treniruoklyje Boeing 737, susitinka su aviacijos pasaulio ekspertais, mokomi individualiai konstruoti lėktuvų modelius, dalyvauja drono valdymo pamokoje bei kituose įtraukiančiuose užsiėmimuose.

„Pernai pirmą kartą pakvietę vaikus į šią 5 dienų stovyklą buvome maloniai nustebę susidomėjimo mastu bei užklausomis dėl kitų metų, tad šiemet vaikus pasitiksime su dar įdomesne programa ir stovykla apims 3 pamainas. Mūsų pranašumas tai, kad universitete vykdydami Aviacijos vadybos bakalauro programą ir bendradarbiaudami su pilotų rengimo centru BAA training bei kitomis pagrindinėmis Lietuvos aviacijos kompanijomis galime pasiūlyti aviacijos pasauliu besidomintiems vaikams unikalią galimybę pamatyti jį iš visai arti. Labai tikimės ir šiemet pateisinti bei viršyti visus vaikų ir tėvelių lūkesčius ir suteikti neišdildomų patirčių,“ – teigia stovyklos vadovė Evelina Lipskaja.

Planuojamos trys stovyklų pamainos: birželio 18-22 dienomis, liepos 9-13 dienomis ir liepos 23-27 dienomis. Užsiėmimai vyks 9-17 valandomis. Vaikų skaičius vienai pamainai ribojamas iki 15. Dalyvio mokestis 180 eur. Į stovyklos kainą įskaičiuota: stovyklos programa, priemonės, maitinimas (pietūs, pavakariai), ekskursijos, prizai, diplomai, stovyklos atributika ir kt.

Registracija į stovyklą vykdoma čia.

Papildoma informacija suteikiama el. p. stovykla@ksu.lt bei tel. +370 670 89188.

 

Akimirkos iš 2017 metais vykusios vaikų stovyklos „Jaunasis aviatorius“ – galerijoje.

Dalinkis:

GRĮŽTI