fbpx

Vilniuje, jau trečius metus, vyks unikali vasaros dienos stovykla vaikams „Jaunasis aviatorius“


Aviacija – nuo seniausių laikų žmoniją dominanti ir įtraukianti sritis. Ne paslaptis, kad aviacijos sektorius yra vienas dinamiškiausių ir sparčiausiai besivystantis pasaulyje, tad susidomėjusių niekada nemąžta ir apima įvairiausio amžiaus tarpsnius.

Kazimiero Simonavičiaus universitetas trečius metus iš eilės organizuoja vaikų stovyklą „Jaunasis aviatorius“, kurioje 8-13 metų vaikai susipažįsta su aviacijos pasauliu iš arti. Penkias dienas trunkančios stovyklos metu vaikai įvairiapusiškai prisiliečia prie aviacijos – apsilanko lėktuvo treniruoklyje Boeing 737, susitinka su aviacijos pasaulio ekspertais, lankosi ekskursijose oro uostose, mokosi valdyti bepiločius orlaivius, dalyvauja virtualios realybės skrydžiuose bei kituose įtraukiančiuose užsiėmimuose.

„Jau dvejus metus pakvietę vaikus į šią 5 dienų stovyklą esame maloniai nustebę susidomėjimo mastu bei užklausomis dėl kitų metų. Šiemet vaikus pasitiksime su dar įdomesne programa. Mūsų pranašumas tai, kad universitete vykdoma Aviacijos vadybos bakalauro programa ir bendradarbiaujant su pilotų rengimo centru BAA Training bei kitomis Lietuvos aviacijos įmonėmis galime pasiūlyti aviacijos pasauliu besidomintiems vaikams unikalią galimybę pamatyti jį iš visai arti. Labai tikimės ir šiemet pateisinti bei viršyti visus vaikų ir tėvelių lūkesčius bei suteikti neišdildomų patirčių,“ – teigia stovyklos vadovė Evelina Lipskaja.

Planuojamos keturios stovyklų pamainos: birželio 17 – 21 d., liepos 1- 5 d., liepos 15 – 19 d. ir liepos 29 – rugpjūčio 2 d. Užsiėmimai vyks nuo 9 iki 17 val. Vaikus galima pristatyti nuo 8.00 val. o pasiimti iki 18 val. Dalyvio mokestis 180 €. Į stovyklos kainą įskaičiuota: stovyklos programa, priemonės, maitinimas (pietūs, pavakariai), ekskursijos, diplomai ir kt.

Registracija į stovyklą vykdoma čia.

Stovyklos Facebook renginys: https://www.facebook.com/events/1289840701172733/

Papildoma informacija suteikiama el. p. stovykla@ksu.lt bei tel. +370 670 89188.

Akimirkos iš metais vykusios vaikų stovyklos „Jaunasis aviatorius“ – galerijoje.

Dalinkis:

GRĮŽTI