fbpx

Vilioja renginiai ir kelionės? Tebūnie tai tavo karjera! Rinkis Pramogų ir Turizmo industrijas KSU


Visi žinome posakį – pasirink mėgstamą darbą ir tau nereikės dirbti, tad kodėl nepasirinkus karjeros, kurioje dominuotų pramogos ir kelionės? Tyrimai rodo, kad šių laikų žmonės patiria daugiausiai kasdienio streso, o ir pajamos žmonių auga, kas pramogų ir turizmo industriją verčia suktis vis greičiau, siūlant kuo įspūdingesnes patirtis. Esi aktyvus? Kūrybiškas? Patinka stebinti? Gali būti, kad tu esi būsimasis pramogų ir turizmo guru, tačiau juo taip paprastai netampama, todėl tiesiausias kelias – aukštasis mokslas ir tikslingos studijos.

Kazimiero Simonavičiaus universitete vykdoma Pramogų ir Turizmo industrijų bakalauro programa apima turizmo ir pramogų vadybos, technologijų bei marketingo sritis. Nuosekliai studijuojamos į plačią, dabartinę kultūros industriją įsiliejančios turizmo ir pramogų veiklos, inovacijos ir tendencijos: nuo turizmo įmonių valdymo ir marketingo iki naujausių elektroninės erdvės turizmo formų, nuo koncerto ir sporto renginių organizavimo iki kompiuterinių žaidimų ir šiuolaikinės kino industrijos procesų valdymo. Glaudus Universiteto bendradarbiavimas su įvairiomis asociacijos ir turizmo sektoriaus įmonėmis sudaro sąlygas pažinti profesinę specifiką iš vidaus.

Gražina Mikaliūnienė
Programos dėstytoja

Pramogų ir turizmo industrijų studijų programa yra skirta motyvuotiems šiuolaikinio verslo kūrėjams, kurie įžvelgia sprogstančią pramogų ir turizmo paslaugų paklausą ir yra pasirengę sukurti išradingą pasiūlą ateities vartotojams. Šios studijų programos studentai įsisavina integruotas, tarpdisciplinines žinias, gilinasi į modernios rinkodaros principus, įsitraukia į kūrybinius procesus, pažįsta pramogų ir turizmo verslo įmones iš vidaus. Studijų programoje dėsto profesionalai, turintys verslo kūrimo ir vystymo patirtį. Studentams pateikiamos aktualios užduotys, kartu sprendžiamos realios problemos naudojant šiuolaikinius metodus ir priemones.

Pildyti stojimo paraišką čia.

Dalinkis:

GRĮŽTI