fbpx

Vasario 10 d. Alytuje vyks KSU Tarptautinio vaikų universiteto „Alfa“ atidarymo šventė


KSU Tarptautinis universitetas “Alfa”

2019 m. vasario 10 d. 12.00 val. Alytuje (Naujoji g. 3) vyks Kazimiero Simonavičiaus universiteto (KSU) Tarptautinio vaikų universiteto „Alfa“ atidarymo šventė.

Vaikų universitetas „Alfa“ tai – ne „žaislinis“ universitetas, jis paremtas realaus universiteto modeliu, jis toks pats mokslingas, atviras, ugdantis mokslo ir tyrimo įgūdžius kaip ir „tikras“ universitetas – su paskaitomis, praktinėmis tyrimo ir kūrybinio mąstymo užduotimis, seminarais ir net publikacijomis.

Šventėje dalyvaus KSU rektorius prof. dr. Arūnas Augustinaitis, KSU edukacinių inovacijų centro vadovė Evelina Lipskaja, KSU Teisės fakulteto prodekanas Olegas Beriozovas, verslininkas, KSU profesorius dr. Andrius Stasiūkynas, Alytaus miesto savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininkė Milda Sakavičiūtė.

“Tarptautinis vaikų universitetas „Alfa“ jau kelerius metus veikia Vilniuje. Jo sėkmė ir puikūs atsiliepimai iš vaikų, tėvų bei mokytojų, paskatino plėstis į kitus miestus“ – teigė KSU edukacinių inovacijų centro vadovė Evelina Lipskaja. Pasak jos, Vilniuje šiuo metu vaikų universitetą lanko virš 190 vaikų, o Alytuje universitetą lankys virš 70 jaunųjų studentų. 

Kontaktai:
Evelina Lipskaja
Edukacinių inovacijų centro vadovė
Kazimiero Simonavičiaus universitetas
Mob. +370 655 44387
El. paštas: edukacija@ksu.lt

Dalinkis:

GRĮŽTI