fbpx

Vaikų universiteto studentai krimto komunikacijos mokslus


Kas yra komunikacija? Koks jos vaidmuo reklamoje ir kokie yra efektyvios komunikacijos pagrindiniai principai? Tai pagrindiniai praėjusią savaitę vykusių paskaitų temos, į kurias gilinosi Kazimiero Simonavičiaus universiteto (KSU) tarptautinio Vaikų universiteto “Alfa” studentai.

Tarptautinis “Alfa” vaikų universitetas – tai edukacinė platforma, vykdoma remiantis sėkmingu Lenkijos partnerių Kujavijos – Pamario Aukštosios mokyklos, Vaikų universiteto pavyzdžiu, kuris KSU oficialiai atidarytas vasario pradžioje. Čia mokosi 8 – 9 metų amžiaus vaikai iš lietuvių, rusų ir lenkų mokyklų. Viso universitetą sudaro per 120 vaikų iš „Saulės“ privačios gimnazijos, Vilniaus Simono Konarskio mokyklos, Vilniaus Aleksandro Puškino mokyklos, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos ir Kujavijos Pamario mokyklos. Kaip teigia KSU rektorius prof. dr. Arūnas Augustinaitis, vienas iš pagrindinių šios iniciatyvos tikslų – harmoningos asmenybės formavimas, jungiant humanitarinius, technologinius, fizinės kultūros ir meno elementus į tas kompetencijas ir įgūdžius, kurie suformuos išdidų, pasitikintį ir sėkmingą ateities Europos pilietį.

Jaunieji studentai KSU auditorijas jau pažįsta, praėjusį mėnesį jose klausėsi paskaitų apie mokslo pradmenis. O kad įgytų kurso pažymėjimą liko išklausyti ir sudalyvauti filosofijos, lyderystės ir teisės paskaitose, kurias skaito universiteto dėstytojai ir profesoriai. Pirmasis tarptautinio vaikų universiteto „Alfa“ kursas truks iki birželio 1 dienos.

Dalinkis:

GRĮŽTI