fbpx

„Tyrėjų naktį“ KSU kvies į eksperimentinį tyrimą


Tyrėjų naktis 2017

Tyrėjų naktis 2017

 

XXI amžiaus nusikaltimai keliasi į naujas dimensijas: tyrėjai ir nusikaltėliai susitinka ne tik gatvėje, tačiau ir sekimo kamerų objektyvuose, laboratorijose, socialiniuose tinkluose.

Kazimiero Simonavičiaus universitetas kviečia „Tyrėjų nakties“ gerbėjus dalyvauti eksperimentiniame tyrime, kurio metu jungiami kriminalistikos ir „clue hunt“ žaidimo elementai.

Tyrimas prasideda jau šį penktadienį, 2017 metų rugsėjo 29 dieną, 20 valandą Trakų gatvėje įsikūrusioje kavinėje „Skonis ir kvapas“. Dingsta prabangi vertybė. Užuominomis sekantys tyrimo dalyviai artėja prie painaus nusikaltimo atskleidimo. Aiškėja, kad į nusikaltimą įsitraukę ir Trakų gatvės gyventojai, ir čia veikiančios kavinės, barai, parduotuvės… Nusikaltimą tirti padeda patyręs detektyvas, advokatas prof. dr. Ryšardas Burda. Šiuolaikiškomis priemonėmis papildyti tradiciniai kriminalistų įrankiai tampa daug efektyvesni.

Tyrime dalyvauti galima ir su komanda, ir po vieną, tačiau pagrindis prizas – vienas. Dingusią vertybę radusieji apdovanojami galimybe įsijausti į lakūno amplua – 180 eurų vertės skrydžiu lėktuvo „Boeing737“ arba „Airbus320“ simuliatoriumi pilotų mokykloje „BAA Training Aviation Academy“ dviems asmenims.

Renginio puslapis Facebook’e.

Dalinkis:

GRĮŽTI