fbpx

Tikslinė nuolaida Aviacijos vadybos studijoms!


KSU nuotr.

 

Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) duomenimis, per artimiausius 20 metų aviacijos mastai pasaulyje išaugs dvigubai, per metus oro transportą rinksis 7,2 milijardų keliautojų, o tai atitinkamai reikš augantį darbuotojų poreikį visiems šios rinkos segmentams. Jau dabar aviacijos sektoriuje trūksta ne tik techninio personalo, tačiau ir administracijos darbuotojų, kurie išmanytų rinkos specifikas ir turėtų stiprių vadybinių įgūdžių.

Kazimiero Simonavičiaus universitetas, bendradarbiaudamas su didžiausia aviacijos paslaugų įmonių grupe Rytų Europoje „Avia Solutions Group“, siekia patenkinti egzistuojančius darbo rinkos poreikius ir siūlo tikslinę 50 proc. nuolaidą Aviacijos vadybos studijoms. Šiuo pasiūlymu siekiama pritraukti gabius studentus, norinčius užsitikrinti išskirtines karjeros galimybes aviacijos sektoriuje. Partnerystės dėka, KSU studentams suteikiamos garantuotos karjeros galimybės, o partneriui parengiami reikalingi kvalifikuoti darbuotojai, kurių šiuo metu aviacijos sektoriuje trūksta.

Į tikslinę 50 proc. nuolaidą, gali pretenduoti tik sėkmingai bendroje KSU ir „Avia Solutions Group“ komisijos organizuojamoje atrankoje pasirodę stojantieji. Vienas iš atrankos kriterijų yra akademinis pasirengimas. Į 50 proc. nuolaidą studijoms pretenduojančio asmens konkursinis balas turėtų būti ne mažesnis nei 4. Atrankos metu organizuojamas pokalbis su priėmimo komisija. Nuolaidos kodas – #ASG4talents. Nepamirškite jo pildydami atrankos dokumentus!

Mokytis verslo konkrečioje rinkoje, pasak KSU Aviacijos vadybos programos vadovo Dr. Konstantino Kalligiannio, yra viena perspektyviausių verslo ateities tendencijų. Žinoti srities specifikas, tačiau kartu išmanyti ir verslo ar vadybos disciplinas ilgainiui, pasak Dr. K. Kalligiannio taps vienu efektyviausių ir saugiausių būdų įsitvirtinti darbo rinkoje.  „Aviacijos vadyba suteikia studentams holistinį požiūrį į rinką, jos problemas ir tendencijas. Programa orientuota į specifinių įgūdžių, reikalingų industrijai, ugdymą, ji parengta bendradarbiaujant su tokiais rinkos grandais kaip „Avia Solutions Group“, todėl yra aktuali šių dienų poreikiams ir orientuota į praktiką. Būtent tokių studentų labiausiai ir reikia darbdaviams“, – teigia Dr. Konstantinas Kalligiannis.

„Jei kas nors visuomet norėjo dirbti aviacijoje, tačiau galvojo, jog vadybininkams čia nėra vietos – dabar puiki proga registruojantis į atranką su kodu #ASG4talents ir gauti net 50 proc. nuolaidą studijoms. Pamatysite, kokios perspektyvos laukia šioje augančioje rinkoje!”

Daugiau apie Aviacijos vadybos studijų programą skaitykite čia.

Dalinkis:

GRĮŽTI